Про Школу молодого підприємця у Хмельницькому

Розпочати власну справу — непросто, але все більше хмельничан прагнуть організувати бізнес та “працювати на себе”. Тим більше, що Хмельницький вважають містом підприємців. У нас один з найбільших речових ринків в Україні, велика кількість приватних підприємців, компаній, стартапів. У 2020 році Хмельницький навіть визнали містом з найсприятливішим бізнес-кліматом та найефективнішим економічним врядуванням. І сьогодні ми поговоримо про Школу молодого підприємця, яку організовують у нашому місті. Завдяки цьому проєкту хмельничани мають змогу здобути знання аби успішно розвивати власну справу. Більше інформації дізнайтеся на сторінках сайту khmelnytskyi-trend.in.ua.

Школа спрямована на підтримку ідей підприємництва

Проєкт функціонує вже кілька років. Його метою є підтримка ідей підприємництва, формування у підприємців знань, які потрібні для успішного ведення власного бізнесу. Практично кожного року у обласному центрі проводять Школу молодого підприємця. До участі запрошують молодь віком від 18 до 40 років, які принаймні рік ведуть підприємницьку діяльність. Тобто бізнес-проєкт на етапі стартапу і його прагнуть зміцнити, адаптувати до викликів сьогодення. 

У Школі учасники проходять безкоштовно комплексне навчання, яке триває 5 днів. По закінченню навчання кожен учасник презентує власні проєкти та має змогу поборотися за грошовий грант Хмельницької міської ради. Потрібно зазначити, що навчання проходить, як онлайн, так і офлайн. Стартаперів навчають бізнес-тренери та успішні акули бізнесу.

До прикладу, на одному з курсів Школи молодого підприємця слухачам розповідали про те, як просувати власний бізнес у соціальних мережах. Адже підприємницька діяльність та соціальні мережі тісно пов’язані у сучасному суспільстві. Учасники дізналися про SMM-стратегію, ефективні інструменти просування комерційних акаунтів, залучення цільової аудиторії тощо. Додамо, що соціальні мережі відіграють важливу роль у розвитку будь-якого бізнесу, а не лише стартапів.

Інші бізнес-можливості для хмельничан

Школа молодого підприємця — це не єдиний проєкт, який діє на території обласного центру. У Хмельницькому також є інші бізнес-можливості, якими можуть скористатися хмельничани:

  • Проєкт «Smart Finance». Фінансова грамотність для учнів старших класів. Надзвичайно корисний та цікавий захід, який допомагає молодим людям на практиці зрозуміти, як створити власний бізнес. Навчання триває два тижні і учасники мають змогу навчатися на різних локаціях.
  • Центр підтримки інновацій та підприємництва iHUB. Місце де зустрічаються однодумці, які прагнуть розпочати власну справу. У Центрі проводять різноманітні заходи, тренінги, конкурси стартапів, майстер-класи. 
  • “Битва стартапів”. Цей проєкт розпочав свою діяльність у 2020 році. Хмельничани презентують свої бізнес-ідеї конкурсній комісії. Кращі з кращих отримують грошову винагороду на розвиток власної справи. Призовий фонд у 2020 році був 200 тисяч гривень, які розділили між трьома учасниками. А ось у 2021 році стартапери отримали 400 тисячі гривень на три бізнес-ідеї. 

Малий та середній бізнес — це основа економіки, тому він вважається пріоритетним для держави. Розвиток підприємництва — це надходження у міський бюджет, тому хмельницькі керманичі намагаються підтримувати стартаперів та бізнес в цілому.

Сподіваємося, наш матеріал був для вас пізнавальним і ви зробили відповідні висновки. А ви знали про існування цих проєктів Хмельницької міської ради? Чекаємо на ваші коментарі у соціальних мережах. Нам важлива ваша думка.

Comments

.,.,.,.