Цікавий стартап: кав’ярня на колесах 

На території Хмельницької територіальної громади існує багато цікавих стартапів, які приносять своїм власникам не лише дохід, а й позитивні відгуки вдячних клієнтів. Сьогодні ми поговоримо про один з таких бізнесів, який реалізувало подружжя Колесників у місті Хмельницькому. Мова йде про кав’ярню на колесах. Це незвичний бізнес, але у цьому вся його “фішка”.  Більше про цей стартап читайте на сторінках сайту з посиланням khmelnytskyi-trend.in.ua на “Є”

Виграли грант на власну справу

Віктор та Аліна давно мріяли запустити кав’ярню на колесах, яка б курсувала вулицями Хмельницького. Допоміг їм реалізувати мрію один будівельний гіпермаркет. 

Подружжя робили ремонт в квартирі та купували все в цьому гіпермаркеті. Під час розрахунку на касі їм розповіли, що вони можуть взяти участь у конкурсі і виграти 500 000 гривень на власну справу. Віктор зізнається, що скептично віднісся до конкурсу, але все-таки вирішив спробувати. Згодом чоловік побачив себе у списках фіналістів і назад дороги вже не було. В результаті Віктор та Аліна презентували свій проєкт конкурсній комісії. Вони вказали перелік обладнання, яке необхідне для кав’ярні на колесах, розповіли яким чином будуть реалізовувати стартап. Таким чином були виграні гроші на власну справу.

Кав’ярню назвали на честь доньок 

Заклад знають у місті під назвою “Di&Yar”. Ця назва пішла від імен доньок — Діани та Ярини. Кав’ярня курсує вулицями нашого міста та продає каву, прохолодні напої, солодощі, печиво з передбаченням. Власники кав’ярні зазначають, що все зроблено з душею та любов’ю і це відчувають відвідувачі. Також гості можуть скуштувати селфі-каву. Для цього необхідно зробити селфі, відправити на кавопринтер та отримати зображення. 

Подружжя зазначає, що навіть якщо є один шанс на мільйон, то ним необхідно скористатися. Віктор та Аліна щасливі, що взяли участь у конкурсі і у них все вийшло. 

Кав’ярня на цвинтарі — ще одна незвична локація 

Ще одну оригінальну кав’ярню відкрили у 2021 році у обласному центрі. Кав’ярня розташована у приміщенні старовинного католицького монастиря. Також тут відкрили кінотеатр. 

Кафе знаходиться у церковній лавці де попити каву можна серед ікон, лампадок, релігійної літератури. Також тут можна не лише взяти каву з собою, а й посидіти за столиком. У кав’ярні панує тиша, адже музику тут не включають. 

У підвалі монастиря облаштували кінотеатр. Тут показують різні фільми. Потрібно зазначити, що у заклад приходить молодь не лише переглянути кіно та попити кави, а й навчатися. За словами студентів — це найкраще місце для дистанційного навчання. Все, тому що за перебування у закладі не потрібно платити і є безкоштовний інтернет. За каву також платить хто скільки зможе. Тут немає фіксованої ціни. Цю кав’ярню важко назвати бізнесом, адже її фінансує римо-католицька єпархія. Проте згодом цей стартап може стати популярною локацією для багатьох молодих людей. 

У місті Хмельницькому є велика кількість кав’ярень, кафе, закладів харчування. Відповідно є багато конкурентів і аби відкрити власну кав’ярню необхідно все добре обміркувати. Однозначно мати попит буде оригінальний, креативний заклад, який привабить клієнтів своїм зовнішнім виглядом, дизайном. Чим оригінальніше оформлення, концепція закладу, тим успішнішим буде стартап. Також варто вірно обрати локацію. Адже якщо у мікрорайоні працює вже 5-6 кав’ярень, то ваш бізнес може не мати бажаного прибутку.

Сподіваємося, наш матеріал був для вас пізнавальним і ви зробили відповідні висновки.

А ви вже відвідували кав’ярню на колесах чи, можливо, пили каву на цвинтарі? Чекаємо на ваші коментарі у соціальних мережах. Нам важлива ваша думка.

Comments

.,.,.,.