Стартап, що став прибутковим: канцтовари для школярів та дошкільнят 

Хмельницький вважають містом де активно розвивається підприємницька діяльність. Але почати власну справу вирішують не лише жителі обласного центру, а й Хмельницької області. У нас мешкають талановиті, креативні люди, які розвивають  підприємницьку діяльність та стають успішними бізнесменами. Сьогодні ми поговоримо про онлайн магазин “Вереда”, власницею якого є жителька одного з сіл Хмельницької області Ірина. Про стартап, який активно розвивається та приносить дохід читайте на сторінках сайту khmelnytskyi-trend.in.ua з посиланням на divoche.media.

Спонтанне та авантюрне рішення

Створити онлайн магазин, який продає канцтовари для школярів і дошкільнят, вирішила пані Ірина. Вона зізнається, що рішення почати стартап було спонтанним та навіть авантюрним. Річ у тім, що власники магазинів канцтоварів починають готуватися до літнього сезону ще у вересні. Наша ж землячка лише в липні оплатила магазин на Промі та почала додавати перші товари. Спершу стартаперка вирішила поєднати канцтовари та святкову атрибутику. Але згодом від товарів для свят вирішила відмовитися. Також Ірина створила мікроблог де розповідає корисні поради, рекомендації, робить огляди тощо.

Плани, які не реалізувалися через війну 

У 2022 році у пані Ірини були грандіозні плани аби розширити свій бізнес. Та як магазин “Вереда” закупає весь товар самостійно, то у планах було будівництво нового та великого складу, найняти працівників для збирання та пакування замовлень. До речі, у лютому в онлайн магазині були активні продажі. Все через те, що уряд дозволив витрачати “ковідну 1000” на канцтовари. 

Але плани довелося змінити через війну. Хоча, пані Ірина до останнього вірила, що через два-три дні все закінчиться. Вона навіть вечері 24 лютого додавала нові товари на сайт, які напередодні отримала. 

Бізнес в умовах війни

Зрозуміло, що під час війни велика кількість бізнесу занепадає. На ринку залишаються найсильніші гравці. Власниця магазину “Вереда” зазначає, що на початку війни найбільшою проблемою для їхнього бізнесу було відсутність пального на АЗС. У їхньому населеному пункті навіть кілька місяців не працювала “Нова пошта”. В результаті — можливість опрацьовувати замовлення було, а відправляти посилки ні. Саме тому було прийнято рішення відправляти товари два рази на тиждень. Покупці ставилися з розумінням. 

Що стосується замовлень, то у 2022 році покупці купують лише найнеобхідніше, адже не зрозуміло яким чином будуть навчатися діти в школах. Також клієнтам дуже подобається патріотична символіка: зошити з “Джевелінами”, “Байрактарами” тощо. У 2022 році ціни на канцтовари значно зросли, тому у магазині вирішили дарувати безкоштовну доставку тим хто замовив товари на певну суму.  

Потрібно зазначити, що у онлайн магазина є свої постійні клієнти. Власниця “Вереди” радіє позитивним відгукам та коли товари замовляють клієнти, які до війни жили на Сході країни. 

“Велике дякую! Все супер, замовленням задоволені. Щоденник вживу навіть кращий ніж на картинці. Успіхів вам та побільше задоволених покупців”, — ось такий відгук був залишений на Промі.

Всупереч різним ситуаціям в країні бізнес у місті Хмельницькому та області розвивається. Наші люди незламні і вони розуміють, що опускати руки ніколи не потрібно. Особливо вражають наші земляки, які вирішують розпочати стартап в період пандемії, війни, революцій. Це ще раз підкреслює те, який український народ сильний та вольовий. 

Сподіваємося, наш матеріал був для вас пізнавальним і ви більше дізналися про наших земляків, які вирішили розпочати власну справу. 

А які ви знаєте стартапи у нашому регіоні? Чекаємо на ваші коментарі у соціальних мережах. 

Comments

.,.,.,.