Олександр Педан: успішний гуморист з Хмельницького 

На телебаченні, в шоу-бізнесі чимало вихідців з Хмельницького та області. Хмельничани талановиті, наполегливі та працьовиті. Сьогодні ми поговоримо про хмельничанина, який добився популярності та успіху на українському телебаченні. Олександр Педан, гуморист, ведучий, шоумен. Більше інформації про Олександра читайте на сторінках сайту khmelnytskyi-trend.in.ua.

Творчі здібності та мрія про акторство 

Олександр народився у багатодітній родині. Їх в сім’ї було троє. Сашко з дитинства мріяв стати актором. Хлопчик навіть завершив театральне відділення Хмельницької школи мистецтв та брав участь у художній самодіяльності в школі. А ще наш земляк тринадцять років займався українським танцем. Його батько був хореографом, тому хлопчик зацікавився танцями. 

Вже в 16 років Олександр був учасником команди КВК Хмельницького національного університету. Він грав за телевізійну команду Вищої української ліги КВК. Спершу він прийшов в команду як танцюрист, проте згодом став один із лідерів та активним учасником КВК. 

Олександр Педан закінчив Хмельницький національний університет, а згодом поїхав до Києва.

Олександр «Ангел» Педан та розвиток кар’єри

У 2006 році хмельничанин став ведучим Comedy Club UA. Образ Сашка сподобався глядачам і він отримав творчий псевдонім Олександр «Ангел» Педан.

Через два роки він починає вести популярне ранкове шоу “Підйом” на “Новому каналі”. Його колеги були Сергій Притула та Ольга Фреймут. Ця трійця підіймала настрій українцям не один рік. Без перебільшення їхнє тріо було найуспішніше за всю історію ранкового шоу. Олександр разом з Притулою та Фреймут ввів “Підйом” три роки. 

Потрібно зазначити, що далі було багато проєктів, які Педан вів разом з Притулою: «”Україна сльозам не вірить”, “Зроби мені смішно”, “Співай, якщо зможеш”, “Я — Герой!”. 

У 2011 році Олександр починає вести свій перший сольний проєкт на “Новому каналі” — “Інтуїція”. 

У 2012 році тріо Педан-Притула-Фреймут знову почали працювати разом. Спершу це було шоу “Хто зверху?”. Цього ж року вони ведуть “КабріоЛіто”. У Олександра Педана за плечима багато цікавих, креативних проєктів: “Педан-Притула”, “Серця трьох”, “Дешево та сердито” тощо. 

Цікаві факти про популярного телеведучого 

  • Українська мова в дорослому віці. Наш земляк в дитинстві розмовляв російською мовою. І лише в дорослому віці він вивчив українську мову та почав вільно спілкуватися на солов’їній. 
  • Кохання в 9 класі. Зі своєю майбутньою дружиною Сашко познайомився під час шкільного КВК. Вони зустрічалися та одружилися у 2003 році. У них є двоє дітей — донька та син.
  • Любить екстремальні види спорту. Олександр спробував понад 30 видів спорту. Ведучий дуже любить футбол, біг, серфінг, сноуборд. Також Олександр Педан має свій спортивний рух “JuniorZ”. Мета руху — змінити систему проведення уроків фізкультури. Наш земляк прагне, щоб діти ходили на уроки фізичної культури із задоволенням, а не прогулювали їх. 
  • У шоу “Пакуй валізи” робив пародію на Аллу Пугачову. Наш земляк зірвав голос та не міг розмовляти кілька днів.
  • Два види відпочинку. Олександр зізнався, що у нього є два види відпочинку: сімейний та екстрим. З сім’єю це традиційні курорти Туреччини чи Єгипту. А ось на екстремальний відпочинок ведучий їздить з друзями. Педан зазначає, що намагався кілька разів поєднати ці два види дозвілля, проте зрозумів, що нерви дружини важливіші. 

Ось така історія життя нашого земляка Олександра Педана. Сподіваємося, наш матеріал був для вас цікавим і ви більше дізналися про талановитого хмельничанина. 

А ви любите дивитися проєкти за участю Олександра Педана? Чекаємо на ваші коментарі у соціальних мережах.

Comments

.,.,.,.