Як у Кам’янці-Подільському знімали фільм жахів 

Хмельницька область славиться визначними пам’ятками архітектури, красивими природними локаціями. Перлиною Поділля вважається місто Кам’янець-Подільський. Воно є туристичним магнітом для мандрівників і не тільки. Кам’янець також подобається режисерам, операторам, артистам, зіркам естради. У місті систематично проводяться зйомки фільмів, кліпів, серіалів. Сьогодні ми поговоримо про те, як у Кам’янці-Подільському знімали художній фільм жахів “Cervidae”. Більше інформації дізнайтеся на сторінках сайту khmelnytskyi-trend.in.ua з посиланням на “Є”.

Кам’янець-Подільський — чудова локація для фільмів жахів

Атмосфера Кам’янця ідеально підходить для історичного кіно, а також фільмів жахів. Саме тому у грудні 2018 року виникла ідея зняти фільм жахів для кінофестивалю “Бруківка”. 

Режисер фільму, Андрій Заєць, зауважив, що вирішили відзняти короткометражну стрічку про Кам’янець-Подільський. За вечір написали сценарій та вирушили знімати. До речі, стрічку вдалося відзняти за три дні. В результаті плідної роботи вийшла розмовна драма на 45 хвилин. За словами режисера кінокартину подавали і на закордонні фестивалі. 

Сюжет «Cervidae»

Кінострічку знімали у стилі голлівудських фільмів жахів 80-х років. Саме тому в кінокартині є багато непередбачуваних сцен, відповідна музика, яка наганяє ще більшого страху на глядачів. 

До речі “Cervidae” перекладається з латинської як олень. І назва виникла не просто так. По-перше, олень один із символів Кам’янця-Подільського. По-друге, за кадром у кінострічці є легенда, що три брати, які заснували Кам’янець, вбили оленя. І саме це прослідковується впродовж всього сюжету.

А взагалі події в картині відбуваються під Новий рік. Троє друзів, які родом із Запоріжжя, їздили на концерт до Львова. Повертаючись додому, вони вирішили відвідати Кам’янець-Подільський та прогулятися історичним містом. Але друзі крім, прогулянок, шукали ще собі пригоди. Вони зайшли до місцевого борделю, після чого на них чекають справжні жахи.

У зйомках взяло участь близько 30 людей, а головні ролі дісталися Денису Чорному, Георгій Торянику, Олексію Лисому. За словами режисера, учасники зйомок трансформувалися у туристів та намагалися побачити місто таким як його бачать подорожуючі. А ось роль екскурсовода грати не потрібно було. Адже Анастасія Донець проводить для туристів реальні тематичні екскурсії. Тому все було органічно.

Потрібно зазначити, що у фільмі присутні кадри не лише з фортеці, а місцеві кафе та підвал одного з готелю. Крім страшних сцен у фільмі також є елементи комедії. 

Додамо, стрічка є малобюджетною і витратили на все 100 доларів. Фільм був відзнятий на аматорську відеокамеру. 

Прем’єра фільму “Cervidae” відбулася у п’ятницю 13-го

Презентували кінострічку під час урочистого відкриття ІІІ Міжнародного кінофестивалю “Бруківка”.  Це сталося 13 вересня, 2019 року у п’ятницю. Але стрічка “Cervidae” участі у конкурсній програмі не брала. Це був приємний бонус для учасників заходу.

Кам’янець-Подільський надзвичайно гарне, колоритне місто Хмельницької області. Тут завжди велика кількість туристів, постійно проводяться різноманітні фестивалі, конкурси, концерти, заходи. Велика кількість кінокартин були відзняті у цьому стародавньому місті. До прикладу, режисер Андрій Заєць, який знімав “Cervidae”, у 2022 році зняв в Кам’янці-Подільському фільм про війну “Битва за Україну”. Фільм виграв в Каннах  “Приз глядацьких симпатій” на міжнародному кінофестивалі “Cannes 7th Art Awards”.

Сподіваємося, наш матеріал був для вас пізнавальним і ви зробили відповідні висновки.

Comments

.,.,.,.