Олександр Педан не лише успішний шоумен, а й хороший тато!

Хочете дізнатися більше? Будьте в курсі останніх подій з Хмельницькийtrend

Річ у тім, що наш знаменитий земляк Олександр Педан номінований на премію “Тато року 2019” у номінації “Тато-зірка”. Відомий ведучий вміло поєднує роботу, гастролі, блогерство, волонтерство та роль прекрасного сім’янина.

Саша Педан зізнався, що найважливішими у вихованні дітей є чесність, свобода і повага. Саме тому зірковий тато намагається більше прислухатися до своїх дітей і менше на них тиснути. Також Олександр  зазначив, що з дітьми необхідно розмовляти і для своєї малечі прагне бути другом. Крім того, робить все, щоб залишатися першим, до кого вони прийдуть за порадою.

Нагадаємо, що Олександр Педан має двох чудових діток: чотирнадцятирічну доньку Валерію та дворічного сина Марка.

Щодо премії “Тато року 2019”, то її започатковує медіакомпанія «Едiпресс Україна» та сайт 4mama.ua. Організатори наголошують, що цією премією вони прагнуть донести думку, що тато – рівний мамі. Адже тато так само як і мама виховує дітей, стільки ж приділяє їм часу, стільки ж дарує любов.

Разом із Олександром Педаном номінований і його колега по зірковому цеху  Сергій Притула. А також Олег Скрипка, Юрій Горбунов та Володимир Остапчук.

Проте премія “Тато року 2019” нараховує декілька номінацій. Серед претендентів не лише зірки шоу-бізнесу, а й лікарі, спортсмени, освітяни та навіть представники популярної професії – блогери.

Загалом, конкурс стартував четвертого березня та триватиме до першого червня 2019 року включно. Наші читачі також можуть проголосувати за відомого земляка на сайті організаторів. Олександру ж бажаємо успіхів та перемоги, адже він на неї заслуговує!

 

Comments

.,.,.,.