Хмельничани можуть запропонувати виконавців, які виступатимуть на головній сцені фестивалю «My Fest»

Влітку цього року у Хмельницькому відбудеться яскравий фестиваль «My Fest». Хмельничани можуть надати пропозиції, кого вони хочуть побачити на молодіжному фестивалі. Далі розповість детальніше «Хмельницький.Тренд».

У Хмельницькому триває інтенсивна фестивальна підготовка. Цього літа на хмельничан та гостей міста чекає яскрава музична подія під назвою «My Fest». Захід відбудеться на території Молодіжного парку. Організатори фестивалю: управління молоді та спорту Хмельницької міської ради, Молодіжна Громадська Рада. Масштабна музична подія до Дня молоді відбудеться протягом двох днів: 29 та 30 червня. На відвідувачів заходу чекатимуть три сцени, 10 гуртів та 13 локацій. Протягом двох днів кожен отримає неймовірний заряд енергії, яскравих емоцій та вражень. Хмельничани та гості міста зможуть чудово провести дозвілля на березі Південного Бугу, послухати улюблену музика та насолодитися виступами молодих виконавців.

Хмельничани також можуть запропонувати, кого вони хочуть почути з головної сцени молодіжного фестивалю «My Fest». Організатори запустили спеціальне опитування. Воно триватиме до першого квітня. Оргкомітет розгляне найцікавіші пропозиції від хмельничан. Зазначимо, що пропонувати можна лише молодих українських виконавців. Хмельничани можуть залишати свої коментарі з побажаннями щодо артистів на сторінках фестивалю у соцмережах.

Вчора, 21 березня, розпочалася реєстрація для гуртів, які бажають виступити на головній сцені молодіжного фестивалю «My Fest». Гурти та виконавці, які прагнуть проявити себе, повинні заповнити анкету та зареєструватися. Заявки прийматимуть до 20 квітня. Це чудова можливість для молодих виконавців заявити про свою творчість та стати частиною «My Fest».

Comments

.,.,.,.