Народилась на Хмельниччині: Надія Мейхер — співачка, акторка, телеведуча

Велика кількість талановитих людей народилося у Хмельницькій області. Сьогодні ми поговоримо про чарівну жінку, співачку, акторку, поетесу, телеведучу Надію Мейхер, яка також виросла у нашому регіоні. Більше інформації про нашу землячку читайте на сторінках сайту khmelnytskyi-trend.in.ua.

Дитяча мрія Надії 

Надія народилася у селі Збручівка Волочиського району, Хмельницької області. Згодом батьки разом з дівчинкою переїхали до районного центру у Волочиськ. Саме тут дівчинка пішла до школи. З ранніх років Надійка мріяла стати балериною. Але на неї чекали інші творчі вершини.

Після школи дівчина вирішила вступити у Хмельницьке педагогічне училище. Вона обрала факультет музичного виховання та хореографії. 

Гурт “ВІА Гра” та популярність 

Після навчального закладу Надія почала викладати дітям танці. У 2000-х до Хмельницького приїжджає з гастролями популярний співак Валерій Меладзе. Співак виступав у тому театрі де працювала наша землячка. Таким чином Надія дізналася, що брат співака, — Костянтин Меладзе працює над створенням нового гурту та організовує кастинг. Хмельничанка вирішила ризикнути. Вона зробила фотосесією та відправила світлини до Києва. Надію затвердили та запросили до столиці. Так розпочалася історія гурту “ВІА Гра” та співпраця Надії Мейхер з Альоною Вінницькою. 

Перший кліп гурту “Попитка №5” вразив глядачів. Пісня та кліп відразу підкорили вершини популярних хіт-парадів в Україні та Росії. Репертуар гурту поповнюється новими хітами.

Народження сина та короткий декрет 

У 2002 році Надія Мейхер покидає гурт через вагітність. Цього ж року наша землячка народила сина Ігоря. Батько хлопчика — успішний київський бізнесмен. Декретна відпустка у Надії була недовгою — кілька місяців. Вихованням маленького Ігоря почала займатися мати співачки, а Мейхер повернулася на сцену. 

У 2006 році гурт “ВІА Гра” вже виступав без Надії. Чому наша землячка покинула проєкт достеменно не відомо. Проте в одному з інтерв’ю співачка зазначила, що є причини чому вона йде з колективу, але насамперед, вона відчувала, що пора кардинально змінити своє життя.

Два роки, з 2006 по 2008 роки, працювала ведучою передачі “Неймовірні історії кохання”. Потрібно зазначити, що Надія гарно впоралася з роллю ведучою. 

Історія з “ВІА Грою” не закінчилася

У 2009 році Мейхер знову вирішила повернутися у гурт “ВІА Гра”. Її повернення оживило гурт, а нові хіти зазвучали по іншому. Але і цього разу Надія повернулася ненадовго. Через два роки вона покидає гурт вдруге. Надія чекала на дитину, тому не змогла більше виступати на сцені та їздити на гастролі. 

У 2013 році нашу землячку запросили на реаліті-шоу “Хочу до “ВІА Гри”. Надія спершу сиділа у кріслі журі, а потім стала наставницею дівчат. 

Також Мейхер знімається у кіно, записує пісні, бере участь у різноманітних проєктах, талант-шоу.

Танці з зірками у 2007 та 2020 роках

Нашій землячці популярності додало також шоу “Танці з зірками”. Вперше Надія Мейхер взяла участь у проєкті у 2007 році. Але, як ви вже здогадалися, зірка любить все дублювати, тому у 2020 році наша землячка знову стала учасницею цього телевізійного шоу. У 2020 році її партнером на паркеті був Кирило Васюк. Їхня пара дійшла до фіналу та отримала друге місце. Всі номери Надії та Кирила вражали своєю креативністю, яскравістю та танцювальною технікою. У шоу наша землячка навіть танцювала з відомим хореографом Григорієм Чапкісом. 

У 2021 році Надія Мейхер дебютувала, як оперна співачка. Глядачі побачили улюблену співачку у опері “Кармен”, в режисерській постановці Андрія Маслакова.

Сподіваємося, наш матеріал був для вас цікавим і ви більше дізналися про життя та творчість нашої землячки.

Comments

.,.,.,.