Фестиваль гумору пройде у Кам’янці-Подільському

Коли? Дізнайтесь більше з Хмельницькийtrend

23-24 березня усіх подолян і не тільки гостинний Кам’янець запрошує на Перший Всеукраїнський фестиваль комедії та естрадного сміху “Штрикало”.

Відбудеться дійство у міському Будинку культури, де учасники будуть демонструвати глядачам гумористичні етюди, естрадні мініатюри та клоунаду. Організатори фестивалю – Управління культури і туризму департаменту гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради, Кам’янець-Подільський міський Будинок культури.

На сцені виступатимуть не лише місцеві колективі, а й гумористи та актори з інших областей України.

На глядачів фестивалю чекає багато позитивних емоцій та щирого сміху від Народного театру-студії “Лінк”, Народного  драматичного театру, Зразкового Драматичного театру “Мельпомена”, Театру “Соломія”,Театрального гуртка “Корифей” та інші прекрасні колективи.  

Вибирати кращих з кращих буде кваліфіковане та професійне журі: заслужена артистка України, член національної спілки театральних діячів України Ольга Шлемко,  кандидат мистецтвознавства, старший викладач кафедри театрального мистецтва КНУКіМ Іван Сорока, режисер, актор, керівник театру «КУМ» Олександр Новосад.

Ціна благодійного квитка на всі фестивальні вистави становить сто гривень. Ціна на одну виставу – сорок гривень.

Організатори фестивалю “Штрикало” обіцяють, що присутні отримають справжню насолоду від заходу та продовжать собі життя сміхом на багато років.

Також нагадуємо, що 28-30 березня у Кам’янці-Подільському відбудеться Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва “Радея-Dance”.

Comments

.,.,.,.