Дропшипінг — новий вид заробітку для хмельничан

Наше місто славиться одним з найбільших речових ринків в Україні. У дев’яності на толкучку пішло працювати більшість хмельничан, які залишилися без роботи. Проте час не стоїть на місці і навіть досвідчені підприємці стверджують, що базари вже не ті. Власники торгових точок трансформують свою діяльність та намагаються пристосуватися до нових умов життя. Сьогодні ми поговоримо про дропшипінг. Що це таке? Як заробляти за допомогою дропу? Більше інформації дізнайтеся на сторінках сайту khmelnytskyi-trend.

Принципи роботи по дропшипінгу 

1

В принципі, для приватних підприємців, які реалізували свій товар на речовому ринку ця робота буде близькою. Адже це теж торгівля, проте через інтернет. Всесвітня пандемія та карантинні обмеження остаточно внесли корективи у життя подолян. Якщо ще декілька років назад шопінг онлайн був поширений серед невеликого кола осіб, то зараз все більше хмельничан роблять замовлення товарів та речей через інтернет. 

Отже, дропшиппінг — це реалізація продукції виробника через сайт та соціальні мережі. Для цього вам не потрібно вкладати гроші в товар, орендувати склад чи офіс. Головне завдання дропшипера — шукати клієнта та реалізувати товар. Принцип роботи полягає в наступних кроках:

 1. Створити сторінку в соціальних мережах та загрузити фото товару. 

 2. Формуєте цінову політику. Спеціалісти рекомендують додавати 30% від оптових цін, тоді продавати онлайн буде вигідно.

 3. Рекламуйте продукцію шляхом таргетингу, особистих рекомендацій, ведення сторінок в соціальних мережах.

Після того, як потенційний клієнт зробить у вас замовлення та зробить оплату, ви надсилаєте фіксовану суму за товар, а вже представники виробника займаються відправкою речей. Тобто ви являєтеся посередником між клієнтом та виробником. І за свої послуги берете кошти. 

Які переваги цього виду діяльності? 

7

Дропшипінг дуже популярний в обласному центрі, особливо, під час карантину. Магазини оффлайн зачинені, проте можна все придбати онлайн. І це дуже зручно для покупців. Основні переваги дропшипінгу:

 1. Бізнес можна розпочати без стартового капіталу. Для оффлайн магазину в Хмельницькому потрібне приміщення, яке у нашому місті буде коштувати мінімум 4 тисячі гривень (в залежності від розміру та адреси розташування). Крім цього, потрібно закупити товар на декілька десятків тисяч гривень, адже вітрина має бути різноманітною. А що стосується дропу, то вам не потрібно нічого вкладати. Хіба що гроші на рекламу. 

 2. Можна співпрацювати з різними постачальниками. Вам не варто зупинятися на одному виробнику, якщо є бажання, то можна одночасно співпрацювати з різними постачальниками та самостійно формувати свій інтернет-магазин. До прикладу, ви будете продавати дитячі речі. В одного виробника реалізуйте піжами, а в іншого — літній одяг. Таким чином у вас буде великий асортимент товару на будь-який смак і гаманець. 

 3. Є можливість приховати інформацію кому належить товар. Часто виробники надають таку послугу і ви як посередник можете навіть віртуально створити свою торгову марку та активно рекламувати її.

 4. Працювати у будь-якій точці країни. Ви можете бути в обласному центрі чи в селі у Білогірському районі. На ваше місцезнаходження продажі не впливають.  Головне — це мати хороший інтернет та бути на зв’язку з потенційними клієнтами. 

 5. Дистанційна робота. Вам не потрібно щоранку вставати та їхати на роботу. Якщо є бажання і можливість, то можна працювати вдома. Також завдяки сучасним гаджетами завжди є можливість взяти роботу з собою. Крім цього, вам не потрібно ходити на пошту та відправляти-отримувати товар. 

Недоліки дропшипінгу 

1

Звичайно, нічого немає ідеального, тому і в цій діяльності є свої недоліки.

 • Інформація про товар. Вона може не відповідати дійсності і тоді доведеться червоніти перед клієнтами. Купівля одягу чи товарів побуту через інтернет це ризик для покупців, тому вони дуже цінують достовірну інформацію.

 • Фінансові ризики. Можуть бути пов’язані із поверненням товару. До прикладу, покупець бажає повернути продукт з тих чи інших причин. Повернення відбулося, проте повернули товар з пошкодженням. Хто за нього має розраховуватися? Скоріш за все, що ви.

 • Цінова політики. Потрібно добре промоніторити ціни, адже клієнт теж шукає де дешевше, тому може і не придбати продукцію у вас. 

 • Реклама. На сьогоднішній день є велика конкуренція серед онлайн магазинів, тому рекомендуємо вкладати ресурси у рекламу. Можна запустити таргетингову рекламу або ж зробити рекламу через популярних блогерів. Звичайно, це все коштує грошей та часу.  

 • Контроль якості. З однієї сторони добре, що ви працюєте дистанційно та не витрачаєте час на відправку посилок, проте з іншої сторони, ви маєте максимально довіряти виробнику та його каманді. Адже “камінці” полетять у вашу сторону, якщо товар буде відправлений невчасно чи якість продукції не належна. Тому завчасно аналізуйте постачальників та обирайте найкращого. 

Як відкрити інтернет-магазин?

7

Інтернет-магазин вважається найоптимальнішим варіантом для дропшипінгу. Проте спершу варто знайти надійного, перевіреного постачальника, якому ви будете довіряти. Переконайтеся у якості товару. Можливо, зробіть замовлення самостійно аби переконатися у тому, що виробник хороший. Також у нас в місті ж багато швейних цехів, тому бажано знайти виробника з Хмельницького. Так вам буде простіше співпрацювати і при потребі контролювати відправки. Потім необхідно створити сторінку у соціальних мережах і заповнити її фотографіями хорошої якості. Дуже часто постачальник надає свої фото товарів, тому це ще один плюс. І, звичайно, не варто забувати про рекламу, адже в іншому разі про вас ніхто не дізнається.

Сподіваємося наш матеріал був для вас пізнавальним та корисним. Які ваші думки щодо дропшипінгу? Чекаємо на коментарі у соціальних мережах.

Comments

.,.,.,.