Гурт Мотор’ролла: хмельничани, які підкорили велику сцену

Хмельниччина відома своїми талантами. Наші земляки вже давно помітні у шоу-бізнесі в Україні і не тільки. Ми завжди пишаємося подолянами, які стали популярними та відомими. Сьогодні ми поговоримо про гурт Мотор’ролла: про їхні успіхи та історію створення. Більше інформації дізнайтеся на сторінках сайту khmelnytskyi-trend.

Історія успіху

Все почалося у дев’яностих коли два хмельничанина Олександр Буднецький та Ігор Лисий познайомилися під час співання блатних пісень у дворах міста. Саме під час цих “виступів” виникла ідея створити щось на зразок музичного гурту. До двох молодиків приєднався Сергій Присяжний, який вже на той час вправно грав на гітарі. Згодом до команди музикантів додалися Костянтин Стрелецький, Віктор Верхняцький та Ілля Дамба. Таким складом хлопці вирішили, що потрібно написати власні пісні для діяльності гурту. Все це відбувалося на кухні Олександра. Проте, на превеликий жаль, найперші пісні гурту Мотор’ролла не вдалося знайти. У період з 1992 по 1994 роки група припиняє свою діяльність, адже не було приміщення для репетицій та творчості. Проте у квітні 1994 року спільними зусиллями було знайдено приміщення і музиканти почали активно працювати.

11 травня 1994 року — перший публічний виступ групи Мотор’ролла і з цього дня розпочалася активна діяльність хмельницьких музикантів. 

1995 рік також знаковий для подолян, адже Мотор’ролла вперше виїхала за межі обласного центру. Хлопці поїхали до Севастополя на фестиваль “Червона Рута 95”. Хмельничани приїхали додому змонтовані та натхненні з дипломом “за сучасне трактування української балади”. 

З середини дев’яностих почався активний розвиток музичної групи та знайомство публіки з піснями. Склад гурту часто змінювався, проте за роки існування у творчому доробку Мотор’ролла такі музичні композиції як: “До тебе мила”, “Полум’я”, “8 колір”, “Пригадай”, “Душа”, “Серце”, “Снігом” та багато інших.

1

Сергій Присяжний — лідер гурту Мотор’ролла

Сергій народився у сім’ї військових, який у 13 років вже грав на гітарі перед публікою. Присяжний прийшов до гурту Мотор’ролла один із перших. Після того, як Олександр Буднецький вирішив покинути колектив було прийнято рішення, що групу очолить Сергій. Тому з 2000 року Присяжний став вокалістом та лідером Мотор’ролли. Сергій Присяжний (Сєня) завдяки музичній кар’єрі став популярною особистістю. Сєня також був музикантом гурту “Скрябін”. А ще брав участь у одному з проектів Юлії Лорд. Подолянин на деякий час переїхав до столиці, проте потім знову повернувся до Хмельницького. Також чотири роки музикант працював директором  ТВО РК «Поділля-Центр» 104.6 ФМ.

Сподіваємося, наш матеріал був пізнавальним та корисним для нас. А що ви цікавого знаєте про гурт Мотор’ролла? Чи подобається вам творчість наших земляків? Чекаємо на ваші коментарі. А колективу групи ми бажаємо натхнення, розвитку та багато хороших композицій!

Comments

.,.,.,.