На полицях хмельницьких бібліотек з’явилися 3D-книги

На полицях хмельницьких бібліотек з’явилися сучасні 3D-книги. Література, що оживає, стала доступною у рамках проекту «SMART-бібліотека: помічник розумного» міста». Далі розповість «Хмельницький.Тренд».

У рамках проекту «SMART-бібліотека: помічник розумного» міста» на полицях хмельницьких книгозбірень вперше з’явились книги, що оживають. Ідея проекту полягає в тому, щоб показати маленьким хмельничанам новітні технології. Користуватися 3D-книгами дуже просто. Для цього слід встановити на своєму смартфоні спеціальну програму «FastAR Kids». Про це йдеться в сюжеті МТРК «Місто».

До бібліотеки-філії №10 ім Д. М. Брилінського у рамках проекту надійшло чотири 3D-книги. За словами завідуючої закладу Інни Герман, діти мають змогу читати абетку, англійську абетку, трансформерів та фей у 3D форматі.

Читати 3D-книги можна лише у приміщенні бібліотеки. Для навчання маленьких хмельничан також є спеціальні 3D-картки. За їх допомогою хлопчики та дівчатка вивчатимуть українську та англійську абетку. Діткам дуже подобаються книги з доповненою реальністю та звуковими ефектами. Завдяки цьому процес навчання стає цікавішим. Наразі завдяки сучасним книгам кількість відвідувачів бібліотеки-філії №10 значно зросла.

Незабаром завдяки грантовим коштам на полицях хмельницьких бібліотек з’явиться ще одна 3D-книга про Кобзаря.

Comments

.,.,.,.