У Хмельницькому стартує фестиваль-конкурс із соціальних та вуличних танців

У Хмельницькому в липні стартує ІІ міський фестиваль-конкурс із соціальних та вуличних танців «Нестримний потік 2019». Далі детальніше розповість «Хмельницький.Тренд».

Усі добре знають, як корисно танцювати. Заняття з хореографії рекомендують і дітям, і дорослим. Танці не лише покращують настрій, а й позитивно впливають на координацію рухів, допомагають краще тримати рівновагу. Також завдяки танцям можна поліпшити поставу, розвинути гнучкість і стрункість, скинути кілька зайвих кілограм. Хореографія дає змогу подолати депресивний стан та дарує радість від спілкування.

Саме для спілкування та невимушеного флірту були створені так звані «Соціальні танці». Вони містять у собі елементи народних, класичних і бальних рухів. Цікаво те, що суворо запам’ятовувати послідовність елементів не потрібно. Достатньо вивчити основний крок, а потім можна просто імпровізувати і насолоджуватися танцями. Не важливо, чи танець буде простим або складним. Він завжди буде наповнений яскравими емоціями. Саме вміння та бажання висловлювати свої емоції і почуття в рухах об’єднує навколо танцю людей будь-якого віку в усьому світі. Танці надихають та наповнюють енергією.

Хмельничани мають унікальну нагоду завести нові знайомства, поспілкуватися та навчитися основам хореографії. Вдруге у нашому місті влаштують міський фестиваль-конкурс з соціальних та вуличних танців під назвою «Нестримний потік». Локацією для танців обрали майданчик біля кінотеатру ім. Шевченка. Щонеділі, протягом липня, тут проводитимуть майстер-класи. Долучитися може кожен, хто полюбляє музику і танці, а також прагне активно відпочити. Заняття розпочинатимуться о 18:00. Участь безкоштовна.

Мета проведення фестивалю-конкурсу «Нестримний потік» полягає у тому, щоб підвищити комунікацію між танцювальними клубами та колективами Хмельницького. Також фестиваль спрямований на те, щоб популяризувати здоровий та активний спосіб життя серед мешканців міста. Організатор фестивалю-конкурсу – управління культури і туризму.

Comments

.