До Хмельницького завітає Василь Вірастюк

Вже цього тижня найсильніші люди України завітають до нашого міста, щоб взяти участь у видовищному дійстві «Богатирських іграх». Далі розповість «Хмельницький.Тренд».

У неділю, тридцятого червня, в рамках святкування Дня молоді, у Молодіжному парку, влаштують «Богатирські ігри». Ведучим змагань буде відомий український силач, почесний президент Федерації стронгмену України, володар титулів «Найсильніша людина України» та «Найсильніша людина світу 2014 року», заслужений майстер спорту України Василь Вірастюк. Нагадаємо, що Василь Вірастюк також був тренером та учасником восьмого сезону шоу «Зважені та щасливі», яке транслювали українському телебаченні.

Додамо, що у 2018 році, на День міста, вперше в Хмельницькому, змагалися стронгмени. До нашого міста завітали восьмеро атлетів із різних куточків України. Спортсмени різного віку та ваги демонстрували свої навички. Стронгмени вражали хмельничан силою та технікою виконання. Найсильніші чоловіки країни перекидували через перекладину камінь Атласа, переносили в обох руках важкі валізи, кантували величезні шини, піднімали штанги та колоди та виконували багато інших вправ. Тоді переможцем змагань став львівський пауерліфтер Назар Федунишин.

Цього року до нашого міста приїдуть двадцять найсильніших спортсменів України. Хмельничан запрошують долучитися до захоплюючого дійства.

Отже, «Богатирські ігри» відбудуться у неділю, тридцятого червня, о 16:00, на території Молодіжного парку.

Comments

.,.,.,.