Що хмельничанам подарувати на новосілля?

 

Купівля нерухомості — це знакова подія для всіх без винятку хмельничан. І подвійна радість, якщо такій покупці радіє оточення власників. Тому запрошення на новосілля завжди хвилюючий момент, як для господарів, так і для гостів. Приймаюча сторона переживає, як прийняти, пригощати гостей. Ну, а запрошені вагаються із подарунком для новоселів. Сьогодні ми поговоримо про те, що подарувати на новосілля хмельничанам. Більше інформації дізнайтеся на сторінках сайту

Варто порадитися

У місті Хмельницькому є велика кількість магазинів із цікавими, креативними ідеями для подарунків. Проте догодити із презентом не завжди вдається. Тому, якщо є можливість, то краще запитайте у господарів, щоб вони хотіли отримати на новосілля від вас. Навіть можна пройтися разом із новоселами по хмельницьких крамницях та одразу придбати бажаний товар. Також один із варіантів — замовити подарунок онлайн з доставкою додому. До прикладу, можна замовити красиву люстру чи інший елемент декору в квартиру. Звичайно, це буде ідеальний варіант для всіх сторін, проте не завжди він можливий. 

Обирайте класику

1

Якщо чіткої відповіді щодо подарунку господарі нової нерухомості вам не надали, тоді обирайте класику. Купуйте ті речі, які ніколи не будуть зайвими:

  1. Постільна білизна. Текстиль — універсальний презент, який завжди потрібен. Можна придбати розкішний  двоспальний комплект постільної білизни або набір рушників, плед тощо. 

  2. Посуд. Це практичний подарунок та також потрібна річ у господарстві. Крім цього, вибрати посуд можна на будь-яку суму. Це можуть бути сервіс, набір каструль, чашок, стаканів, бокалів, фужерів тощо. 

  3. Кімнатні рослини. Квіти в будинку чи квартирі завжди створюють затишок та комфорт. Тому гарний, презентабельний вазон додасть особливої атмосфери у інтер’єр. До рослини можна одразу купити гарний горщик. Можливо, ви знаєте в якому стилі оформлено житло, тоді буде простіше із вибором. 

  4. Кавоварка. Для істинних кавоманів можна придбати кавоварку. Це дуже крутий подарунок. Проте перед покупкою варто запитати господарів чи немає у них такої техніки. 

  5. Сертифікати. Хмельницький славиться великою кількістю торгових точок та магазинів. І майже в кожному магазині продаються подарункові сертифікати на певну суму. Це дуже зручно, адже можна придбати сертифікат у магазин одягу, домашнього текстилю, побутової техніки тощо. 

  6. Алкоголь. Якщо господарі вживають міцні напої, то можна придбати елітний алкоголь. Такий презент буде приємно отримати господарю квартири. 

Звичайно, що найуніверсальніший подарунок на всі заходи — це гроші. Якщо ви вважаєте, що це буде оптимальний варіант, тоді не створюйте собі додаткових проблем. 

Сподіваємося, що наш матеріал був для вас корисним і вам легше буде вибрати подарунок для рідних людей на новосілля.

Comments