ProSushi – ресторан найкращих суші

В Хмельницьку працює авторський ресторан ProSushi. Це унікальний заклад з багатим меню різноманітних страв азійської кухні. Він спеціалізується в першу чергу на створені суші за унікальним японським рецептом та пропонує широкий асортимент дуже смачних супів. Завітати до цього закладу можна за адресом вул. С. Стрільців 6. Його страви також можна скоштувати не виходячи з дому, замовивши доставку на сайті –http://prosushi.top/.

Ресторан радий вітати мешканців та гостей міста. Це унікальний заклад, який зумів поєднати традиції паназійскої кулінарії та культуру споживання дарів Чорного моря. Так, більшість морепродуктів до його кухні поступає саме з чорноморського регіону. Це свіжі, якісні і екологічно чисті продукти, які пройшли багаторівневу перевірку. Постачаються вони провіреними постачальниками, сумлінними та з бездоганною репутацією. Заклад може похвалитися багатим меню з безліччю смачних страв, серед яких на особивої уваги достойні суші.

Суші від ProSushi користуються великою популярністю, адже можуть похвалитися відмінними смаковими якостями, ідеальним зовнішнім виглядом та креативною формою подачі. Їх створюють за оригінальним рецептом традиційної японської кухні, на основі добірного рису, приготовленого з додаванням традиційної японської заправки. В процесі приготування повністю дотримуються усі технології. В кінцевому результаті, наші відвідувачі можуть насолодитися стравою з незабутнім і неповторним смаком. Вона матиме ідеальну круглу форму ролів, які міститимуть багату начинку.

Також слід згадати про перші страви ресторану. Тайські супи часто замовляють наші клієнти, відзначаючи їх вишуканий смак, яким насолоджуються навіть самі прискіпливі гурмани. Супи варять на основі бульйону, створеного за авторською рецептурою. Для їхнього приготування використовується домашня курятина та різноманітні спеції. В супи додаються такі приправи, як: галангалу, кафіровий лайм, ліманграс, кокосове молоко та Том Ям. Такі інгредієнти неодмінно стануть запорукою бездоганного блюда, особливо, якщо за справу беруться професійні кулінари.

фото

Переваги ProSushi

  • Оригінальна азійська кухня.
  • Свіжі, якісні та екологічно чисті продукти.
  • Безліч страв в меню.
  • Смачні блюда з апетитною подачею.
  • Демократичні ціни.
  • Швидка доставка.

Наш ресторан прагне зробити екзотичні страви паназійської кухні доступними для всіх її поціновувачів.

Comments

.