Відома акторка з Хмельницького: Карина Гаврилюк

Багато талановитих людей народилося у місті Хмельницькому. Це і співаки, композитори, гумористи, ведучі, актори. Багато талановитих хмельничан поїхало підкорювати столицю, адже в Києві набагато більше можливостей для розвитку кар’єри. Сьогодні ми поговоримо про нашу землячку — Карину Гаврилюк. Вона також вирішила поїхати до Києва та розвивати свої акторські та вокальні здібності. Більше інформації про талановиту хмельничанку читайте на сторінках сайту khmelnytskyi-trend.in.ua

Акторка, співачка, модель

Карина Гаврилюк народилася у Хмельницькому у 1995 році. З дитинства дівчинці подобалася музика, образотворче мистецтво. Вона навіть брала участь у різноманітних конкурсах та фестивалях.

Коли Картині було 15 років вона вирішила підкорити столицю. Хмельничанка вступила до Київського інститут музики імені Рейнгольда Глієра на факультет естрадного співу. Для того аби дівчину помітили вона почала брати участь у різноманітних талант-шоу. 

Початок кар’єри

У 2015 році хмельничанка успішно проходить кастинг. Її затвердили на одну з головних ролей в серіаліті “Київ вдень та вночі”. Вона грала роль Карини Гаврилюк, тобто персонажа в проєкті звали так як її. 

Додамо, що “Київ вдень та вночі” виготовлявся на замовлення “Новий канал”. Серіаліті транслювався з 2016 по 2019 роки. Загалом, було п’ять сезонів. Перші чотири — російськомовні, п’ятий — україномовний. Сюжет серіаліті був простий, проте актуальний у всі часи: молоді люди приїхали підкорювати столицю. Карина грала роль дівчини, яка приїхала з Хмельницького аби стати співачкою. Ця роль була автобіографічною. Також у Карини в серіаліті були стосунки з Богданом. Глядачам подобалася ця пара і багато хто думав, що у них є роман поза кадром. Адже зіграти такі поцілунки, обійми, погляди, сцени в ліжку неможливо. За словами Гаврилюк все це була гра двох акторів. А на роботі у них були дружні стосунки. Вони підтримували один одного, також була симпатія, але не більше. Карина наголошує, що у неї табу – на роботі не заводити ні з ким особисті стосунки. По завершенню проєкту дівчина спілкується з деякими колегами. А ось чомусь з Богданом найменше.  

Після виходу серіалиті Карину починають впізнавати. Але дівчина не лише має акторські здібності, а й гарні вокальні дані. Через два роки Карина випустила музичний кліп на сингл “Мой мир”. Її популярність стала ще більшою. Карина стала цікавим об’єктом для преси: її почали активно запрошувати на телебачення, радіо, брати інтерв’ю. 

Карина одружилася з актором Алексом Аввакумовим з яким познайомилася на зйомках проєкту “Київ вдень та вночі”. У них народився прекрасний син.

Мрія дитинства

У 2022 році Карина Аввакумова взяла участь у “Голосі країни”. Акторка зазначила, що настав момент коли вона зрозуміла, що вже багато чого встигла зробити: сім’я, син, акторство, але так і не здійснила давню мрію. Карина з дитинства мріяла стати співачкою. 

Хмельничанка заспівала пісню Світлани Лободи “Американо”, проте члени журі так і не розвернули свої крісла.

Потап прокоментував виступ Аввакумової. Він зазначив, що у дівчини відчувається вокальна міць, але її треба навчитися гамувати. Також Потап зізнався, помітно, що була перерва у вокалі.

Наша землячка не стримала сліз та заплакала прямо на сцені, але зауважила, що це “Сльози щастя” від виступу на сцені. 

Ось така історія життя акторки, яка народилася та виросла в місті Хмельницькому. Сподіваємося наш матеріал був для вас цікавим і ви дізналися більше інформації про хмельничанку Карину Гаврилюк. 

А ви дивилися серіаліті “Київ вдень та вночі”? Чекаємо на ваші коментарі у соціальних мережах. 

Comments

.,.,.,.