Як виступила Міла Нітіч у прямому ефірі шоу «Голос країни»

Вчора, 11 квітня, відбувся прямий ефір вокального шоу «Голос країни». Цього разу на сцені «Голосу країни» виступила Міла Нітіч. Чи вдалося їй вразити своїм співом тренерів шоу та глядачів, розповість про це далі khmelnytskyi-trend.

Виступ Міли Нітіч у прямому ефірі «Голосу країни»

Вчора у прямому ефірі вокального шоу виступили 20 учасників. Серед них була Міла Нітіч – співачка, родом зі Старої Синяви Хмельницької області. Міла Нітіч виконала пісню «Malade». Ефектний та вражаючий номер не залишив байдужим нікого. Співачка виступила в елегантній червоній сукні. Родзинкою номеру стала гойдалка, декорована квітами, та феєрверки. Міла Нітіч вразила свою тренерку Тіну Кароль до сліз. 

У кожній з чотирьох команд тренерів на сцені вокального шоу виступили по п’ять учасників. До півфіналу мали змогу потрапити лише двоє учасників з кожної команди. Одного обирали глядачі шляхом голосування, а іншого – тренери.

До півфіналу проєкту Мілі Нітіч не вдалося потрапити. У команді Тіни Кароль найбільше голосів глядачі віддали за Катю Гладій. А другим півфіналістом Тіна Кароль обрала Юлію Тимочко.

Реакція соцмереж

Користувачі соціальних мереж по-різному ставляться до участі Міли Нітіч у цьому вокальному шоу. Дехто вважає, що цей конкурс – для молодих виконавців, які прагнуть заявити про себе, а Міла – вже вже має досвід у шоу-бізнесі та неодноразово виступала на сцені. На думку деяких дописувачів, «Голос країни» створений для того, щоб молоді мали змогу заявити про себе, а професійні співаки не повинні брати участь у цьому шоу. Тому Мілі Нітіч варто було би змагатися з такими ж досвідченими артистами, а не з новачками.

Виступ Міли Нітіч на шоу «Голос країни» зібрав сотні коментарів у соціальних мережах. Дописувачі кажуть, що головна помилка Міли у тому, що вона понад усе хоче вразити усіх силою свого голосу та продемонструвати це. На початку пісні «Malade» повинна звучати ніжність і тонкість, натомість цього у виступі співачки майже не було. Користувачі соцмереж стверджують, що Міла, насамперед, прагнула показати силу свого голосу. Також глядачі відзначають, що у цьому виступі не було душі, натомість було багато крику, а не пісні. Також на сторінці «Голосу країни» у соціальній мережі глядачі кажуть, що Міла прокричала всю пісню, а не співала. Тому дехто зовсім не здивований тим, що Нітіч не пройшла до наступних ефірів. 

Дописувачі звертають увагу на гарну зовнішність співачки, її красивий тембр, однак вважають, що для її успішної кар’єри потрібен вдалий репертуар та продюсер. Також дехто вважає, що Тіна не достатньо з нею попрацювала і не допомогла розкрити себе.

Декому все ж таки сподобався виступ хмельничанки у вокальному шоу. Дехто вважає цей виступ гідним «Євробачення». Користувачі соцмереж кажуть, що голос у Міли потужний у виступ був чудовим. Також глядачі підкреслюють неймовірно красиву постановку номера і видовищний виступ. Дописувачі бажають Мілі успіху, швидкого повернення на велику сцену, повірити в себе та в свої сили.

Comments