Стартував прийом заявок на фестиваль «Rock&Buh»

Минулого тижня розпочався прийом заявок від музичних гуртів на участь у фестивалі «Rock&Buh». Як подати заявки, дізнавався khmelnytskyi-trend.

Прийом заявок від музичних гуртів на участь у фестивалі «Rock&Buh»

Музичні гурти можуть вже подавати заявки на участь у фестивалі «Rock&Buh», який проходитиме у Хмельницькому протягом 28 та 29 травня. Заявки прийматимуть до 10 квітня. Організатори рок-фестивалю ознайомляться з анкетами та оберуть найкращі, на їхню думку, гурти та запросять їх стати учасниками цьогорічного фестивалю «Rock&Buh». 

Бажаючим взяти участь у фестивалі «Rock&Buh», слід заповнити анкету, відповівши на усі запитання. Зокрема, в анкеті треба вказати назву гурту, жанр музики, ПІБ заявника (менеджера або фронтмена гурту), контактні дані. Також потрібно зазначити кількість учасників гурту, включно з менеджером та звукооператором. Необхідно додати посилання на власний альбом, ЕP або сингли, а також посилання на відеозапис виступу гурту наживо. В анкеті потрібно зазначити досвід виступу на фестивалях, якщо такий є. Також потрібно вказати тривалість виступу гурту на «Rock&Buh». Крім того, слід розповісти про те, звідки Ви дізналися про «Rock&Buh» та що від нього очікуєте. Загалом анкета складається з одинадцяти запитань. Далі слід натиснути кнопку Надіслати та очікувати на результати. 

Результати відбору організатори оголосять 1 травня. Організаційний комітет оплачує учасникам музичного фестивалю проїзд та харчування.

Rock&Buh

1

Нагадаємо, що цього року «Rock&Buh» відбудеться офлайн. Музичне дійство планують влаштувати на території Хмельницького аеропорту у форматі автомобільного фестивалю. Влаштувати «Rock&Buh» на березі Південного Бугу, як це було раніше, наразі нема можливості у зв’язку з карантинними обмеженнями. Тому щоб уникнути скупчення людей, було обрано для проведення фестивалю територію Хмельницького аеропорту. В’їзд на фестиваль вільний. Однак організатори пояснюють, що кількість паркомісць обмежена, тому бажаючим потрапити на музичне дійство, слід попередньо зареєструватися. Отже, 28 травня «Rock&Buh 2021» розпочне фестивальний сезон у Хмельницькому.

Додамо, що мета проведення цього фестивалю полягає у популяризації молодих музичних виконавців. Гурти мають унікальну змогу заявити про себе, продемонструвати свої пісні глядачам, розкрити свій талант та виступити на одній сцені із відомими виконавцями. Починаючи з 2017 року «Rock&Buh» збирав тисячі хмельничан та гостей міста на території Молодіжного парку. Відвідувачі мали нагоду насолодитися виступами улюблених виконавців та познайомитися з творчістю нових музикантів. Минулого року у зв’язку за пандемією «Rock&Buh 2020» влаштували в онлайн форматі. Захід презентували у вигляді музичного фільму, який складається з чотирьох частин. У ньому взяли участь лише хмельницькі музиканти. Цей музичний фільм можуть переглянути на You Tube  не лише хмельничани, а й прихильники рок-музики з різних куточків світу.

Фото – Катерина Кушнір

Comments