Учасники “Голосу країни” з Хмельницького: Марина Круть 

Бандура — це український народний музичний інструмент. Для більшості українців бандура асоціюється з класичною музикою, філармонією, українською вишивкою. Але хмельничанка Марина Круть продемонструвала мільйонам, що на бандурі можливо виконувати сучасні пісні. Сьогодні ми більше поговоримо про співачку та бандуристку, яка стала популярною не лише в Україні, а й за її межами. Деталі читайте на сторінках сайту khmelnytskyi-trend.in.ua.

Вибір здивував батьків

Марина народилася у місті Хмельницькому в сім’ї робітників. Бувши школяркою вона почала навчатися у місцевій музичній школі. Але маленька хмельничанка обрала для навчання нетрадиційний інструмент — бандуру. Цей вибір здивував батьків дівчинки. Але не дивлячись на дивування, Марина сумлінно опановувала український народний інструмент. Згодом Марина зізналася, що кожні канікули їздила до бабусі в село. Саме в селі в дитячому клубі побачила як дівчина у вишиванці грала на бандурі та співала українську народну пісню. Цей виступ запам’ятався Марині, адже бандура доторкнулася до струн її душі. Саме тому хмельничанка наймається все життя пропагувати цей музичний інструмент серед українців. 

Після школи вирішила вступити до Хмельницького музичного училища імені Заремби. В навчальному закладі Марина була здібною ученицею. 

У 18 років Марина Круть вирішила поїхати працювати у Китай. За словами хмельничанки, закордонні глядачі дивилися на виступ “дівчини з бандурою” із відкритим ротом. Це для них була екзотика, тому творчість Марини Круть шанували та любили. Що стосується України, то співвітчизників доводиться дивувати, адже в українців вже є асоціація з бандурою.

Почала працювати з 15 років

Марина з дитинства розуміла, що аби чогось досягти потрібно працювати. Вона не росла у багатій сім’ї, тому всього довелося досягати самостійно. З 15 років хмельничанка почала заробляти гроші. Вона грала на різних заходах: ресторанах, корпоративах, квартиниках. 

Зірка згадує, що одного разу на виступі до неї підходить чоловік та дає її сто доларів з проханням аби вона зіграла народну пісню. На той час це були 800 гривень. У Марини була стипендій 300 гривень, а у її мами заробітна плата — 1200 гривень на місяць.

Популярність Марини Круть в Україні

У 2017 році Марина взяла участь у талант-шоу “Х-фактор”. Саме завдяки  участі у цьому проєкті дівчину почала впізнавати на вулицях. Згодом бандуристка вирішила спробувати себе у популярно шоу “Голос країни”. Глядачів та журі вразила красива молода співачка, яка паралельно грала на бандурі. Хмельничанка зазначила, що Дмитро Монатік був її великим мотиватором та прикладом для наслідування. Далі Національний відбір “Євробачення 2020”. У півфіналі Марина Круть отримала високі бали від журі, проте так і не здобула перемогу.

Хмельничанка зазначила, що після Євробачення у неї не було суперслави, але все одно її впізнавали на вулицях міста. Проте після Національного відбору почався карантин і все пішло на спад. Співачка зазначає, що у неї з командою були великі плани: мали їхати у тури, підписувати контракти. Але, на жаль, всесвітня пандемія внесла свої корективи. 

2022 рік — черговий виклик для українців. Повномасштабна війна. Марина Круть з перших днів війни активно волонтерить у Хмельницькому. Співачка просто неба, на Проскурівській почала влаштовувати благодійні концерти. Бандуристка збирала кошти на потреби ЗСУ та підіймала бойовий дух місцевим та вимушеним переселенцям. 

Згодом на аукціоні Марина продала аркуш поштових марок за 51 тисячу гривень. Всі кошти передала на потреби армії.

А вам подобається творчість нашої землячки Марини Круть? 

Comments

.,.,.,.