Як поліцейська з Хмельницького виступила на сцені шоу «Голос країни»

Вчора, 6 лютого, на телеканалі «1+1», глядачі мали змогу побачити третій епізод вокального шоу «Голос країни 12». Чи потрапила хмельницька поліцейська до наступного етапу, дізнавався khmelnytskyi-trend.

«Голос країни 12»

Нагадаємо, що «Голос країни 12» стартував на телеканалі «1+1» 23 січня. Традиційно першим етапом шоу є так звані сліпі прослуховування, під час яких зіркові тренери обирають учасників у свою команду наосліп. Цього року тренерами «Голосу країни 12» стали Святослав Вакарчук, Потап, Надя Дорофєєва, Оля Полякова.

Виступ Катерини Білоус на сцені« Голосу країни»

На сцені «Голосу країни 12» виступила 29-річна лейтенантка поліції Катерина Білоус. Жінка родом з Хмельницького. Вона любить свою роботу та колег, однак її перша освіта музична, тому Катерина завжди мріяла реалізувати себе у творчому напрямку, співати на великій сцені. Катерина Білоус є учасницею оркестру Головного управління Національної поліції у Хмельницькій області. Вона прагне показати всім, що має гарний голос і гідна того, щоб співати на сцені.

Катерина Білоус вийшла на сцену вокального шоу у поліцейській формі та виконала пісню Billie Eilish «No Time To Die». Глядачі в залі підтримали учасницю бурхливими оплесками. Однак хмельничанці не вдалося вразити своїм співом жодного зіркового тренера. До неї ніхто не повернув своє крісло.

Святослав Вакарчук зазначив, що в хмельничанки гарний тембр голосу. Співак влаштував на сцені шоу імпровізований майстер-клас з вокалу. Катерина Білоус виконала пісню «No Time To Die» вдруге, взявши до уваги поради зіркового тренера. Своїм співом вона вразила тренерів-джокерів «Другого шансу». Зазначимо, що цього року, крім чотирьох зіркових тренерів, підприємець Андрій Мацола та солістка гурту «KAZKA» Олександра Заріцька, дають учасникам другий шанс і можливість продовжити свою участь у проекті. Вони збирають свою, п’яту команду. У кожному епізоді вибору наосліп тренери-джокери можуть врятувати не більше двох учасників. Чи залишиться хмельничанка Катерина Білоус у команді Другого шансу, стане відомо у новому спецвипуску на YouTube-каналі «Голосу країни».

Реакція соцмереж

Користувачі соцмереж по-різному ставляться до виступу хмельничанки на сцені вокального шоу «Голос країни». Дехто вважає, що цю пісню вона прокричала, а не проспівала. Хтось стверджує, що Катерина має гарний потенціал, але вибрала надто важку вокально пісню. На думку деяких дописувачів, цей виступ – не рівень такого проекту, як «Голос країни». Хтось вважає, що поліцейська форма під час виступу була зайвою. Дехто також погоджується з тим, що хмельничанка має хороший потенціал, заспівала гарно, однак їй потрібно ще попрацювати над собою, навчитися контролювати свій голос. Користувачі соцмереж вважають Катерину інтелігентною, розумною та витонченою і радіють тому, що їй все ж таки дали другий шанс і вона його варта. Користувачі соцмереж бажають хмельничанці успіхів та перемоги.

Comments

.