YouControl проведе тренінг для чиновників Хмельницької міськради

Дізнайтесь більше з Хмельницькийtrend

А відбудеться навчання 22 березня у приміщенні міської ради. Фахівці компанії  YouControl проведуть навчання на тему: “Сучасні підходи до роботи з відкритими даними про бізнес”.

Трішки інформації про YouControl

Загалом, це –  інформаційно-аналітична платформа для бізнесової аналітики, конкурентної розвідки та перевірки контрагентів. Ця система має досьє на кожну компанію в країні та  за лічені хвилини можна отримати актуальну інформацію про організацію.

Розробка цієї веб-системи стартувала у 2013 року. А через рік було зареєстровано компанію «Ю-Контрол», яка продає ліцензований доступ до системи для бізнесу.

Крім цього, з 2016 року ІТ-компанія до комерційної діяльності додає соціальні ініціативи. Постійно співпрацює  з засобами масової інформації та громадськими діячами, тендерними майданчиками. Це все відбувається безкоштовно. З 2017 року  «Ю-Контрол» започатковує проект підтримки вищих навчальних закладів.

Держслужбовці впродовж декількох годин зможуть  дізнатися, які дані необхідні для перевірки компаній, як обрати відповідальних виконавців держзамовлень, як виявити шахраїв та не стати співучасником,  як виявити потенційний конфлікт інтересів у посадових осіб тощо.

Окрім того, що планують залучати до заходу працівників міської ради, також відбудеться детальний аналіз місцевого кейсу.

Потрібно зазначити, що навчання буде проводити експерт з досвідом роботи аудитора в національній торговельній мережі Наталія Чорногуб.

Початок заходу о 15.00. Якщо у вас виникли запитання щодо тренінгу, можна звернутися за номером телефону: 067 46 58 580.

Comments

.,.,.,.