Хмельницький хореограф не потрапив до наступного етапу шоу «Голос країни»

Вчора, 10 березня, на телеканалі «1+1», стартував другий етап шоу «Голос країни», який називається «Вокальні бої». Серед тих, хто виступив на музичному ринзі, був хмельницький хореограф Сергій Костецький. Однак хмельничанину не вдалося потрапити до наступного етапу вокального проекту. Далі розповість про це  «Хмельницький.Тренд».

Хмельницький хореограф Сергій Костецький вирішив підкорити шоу «Голос країни». Він взяв участь у сліпих прослуховуваннях та потрапив до команди Дана Балана. 

Вчора, 10 березня, розпочався другий етап проекту «Голос країни», який має назву «Вокальні бої». Відповідно до правил проекту, на етапі «Бої» кожен тренер мав поділити учасників своєї команди на пари, які змагалися у музичному двобої. Після виступу кожної пари зірковий тренер вирішує, хто проходить далі, а хто – вибуває з проекту.

Вчора на музичному ринзі заспівав хмельницький хореограф Сергій Костецький. Разом із ним виступив Хейтам Рафі. Вони виконали пісню «Aicha». Цього разу Сергію не вдалося вразити зіркового тренера і він вибув з проекту.

«Вийшов прекрасний дует. Для мене важливо, що між вами був зв’язок.  Але я повинен вибрати одного з вас. Це – Хейтам», – зазначив Дан Балан.

Додамо, що Сергій Костецький є переможцем проекту «Танці з зірками», в якому він був партнером Лілії Підкопаєвої. Також він здобув перше місце на телепроекті «Танцюю для тебе», в якому виступав у парі з Іриною Мерлені. Крім того, Сергій головний хореограф Хмельницького в проекті «Майданс», чемпіон Європи з паппінгу, хореограф-постановник різноманітних телепроектів, призер чемпіонату світу з латиноамериканських танців, віце-чемпіон з хіп-хопу у дуетах Європи. Сергій володіє понад 150 танцювальними стилями. Сергій займається музикою протягом шести років. Це така ж його пристрасть, як і танці. Хмельничанин прийшов на проект «Голос країни» для того, щоб проявити себе з нового боку.

Нагадаємо, що цього року у проекті «Голос країни» візьмуть участь також відома хмельницька бандуристка Марина Круть та студентка з Кам’янця-Подільського Вікторія Олійник

Comments

.