Мешканка Хмельниччини виступила на сцені вокального шоу «Голос країни»

Вчора, 3 березня, на телеканалі «1+1», відбувся останній епізод «сліпих прослуховувань» проекту «Голос країни-9». Цього разу свої сили випробували троє мешканців Хмельниччини. Однак до наступного етапу потрапила студентка Кам’янець-Подільського національного університету. Далі про це розповість «Хмельницький. Тренд».

В останньому епізоді «сліпих прослуховувань» проекту «Голос країни» взяли участь одразу троє мешканців Хмельниччини. Але до наступного етапу проекту, який називається «Бої», потрапила лише студентка Кам’янець-Подільського національного університету родом з Нетішина Вікторія Олійник.

За два дні до виступу на проекті дівчина зламала ногу, тому співати їй довелося сидячи й з гіпсом. Незважаючи на це, Вікторія чудово виступила та підкорила своїм голосом зіркових тренерів проекту.

«Сьогодні надскладний день, адже місць у команді залишилось дуже мало. Хвилювання не дають мені спокою. За два дні до виступу я зламала ногу. Залишилось у членів журі чотири місця, чи хоч одне, я буду впевнено йти до своєї цілі і заберу те, що належить мені. Як би важко мені не було, я обов’язково здійсню свою мрію – я стану першою учасницею «Голосу країни», яка зайняла екстра-місце у команді одного із наставників», – розповіла дівчина.

Для конкурсу вона обрала трек переможниці «Євробачення-2018» Нетти Барзілай. Її вокал вразив Потапа і Монатіка. Вікторія обрала своїм тренером Дмитра. таким чином, вона братиме участь у наступному етапі вокального шоу.

Нагадаємо, що до наступного етапу проекту під назвою «Бої» потрапили хмельницький хореограф Сергій Костецький та бандуристка Марина Круть. На сцені проекту Сергій виконав пісню Елвіса Преслі «A Little Less Conversation». До нього розвернув своє крісло лише Дан Балан. Саме в його команду потрапив хмельницький хореограф. А Марина Круть виконала пісню «Creep» гурту «Radiohead». До неї повернулися Дан Балан, Потап і Дмитро Монатік. Дівчина вирішила піти до команди Дмитра. Чи вдасться хмельничанам потрапити до прямих ефірів проекту, дізнаємося вже незабаром.

Comments

.,.,.,.