Хмельницький хореограф заспівав на сцені  шоу «Голос країни»

Вчора, 17 лютого, на телеканалі «1+1», відбувся черговий випуск популярного шоу «Голос країни». Цього разу свої вокальні здібності продемонстрував відомий хмельницький хореограф Сергій Костецький. Чи вдалося йому розвернути крісла тренерів проекту, розповість далі «Хмельницький.Тренд».

Хмельничанин Сергій Костецький взяв участь у сліпих прослуховуваннях вокального шоу «Голос країни». Артиста знають, як переможця проекту «Танці з зірками», в якому він був партнером Лілії Підкопаєвої. Також він є переможцем телепроекту «Танцюю для тебе» з Іриною Мерлені, призером «Танцювального Євробачення» 2008 року в Глазго. Крім того, Сергій головний хореограф Хмельницького в проекті «Майданс», чемпіон Європи з паппінгу, хореограф-постановник різноманітних телепроектів, призер чемпіонату світу з латиноамериканських танців, віце-чемпіон з хіп-хопу у дуетах Європи. Сергій володіє понад 150 танцювальними стилями. Однак спів для нього така ж пристрасть, як і танці. Тепер 32-річний хмельничанин вирішив продемонструвати свої вокальні здібності.

Сергій розповів, що займається музикою протягом шести років, але про його любов до співу відомо не багатьом. Хмельничанин вважає, що  «Голос країни» дасть йому можливість проявити себе з нового боку.

«Зараз у мене є дві танцювальні школи. Я обрав вокал, як віддушину, вираження своїх емоцій. Це ще один поклик, який зможе допомогти проявити себе на сцені. Вся Україна знає мене, як хореографа. Сьогодні хочу, щоб всі подивилися на мене під іншим кутом. Сьогодні я – співак», – заявив перед виступом Сергій Костецький.

На сцені проекту Сергій виконав пісню Елвіса Преслі «A Little Less Conversation». До нього розвернув своє крісло лише Дан Балан. Саме в його команду потрапив хмельницький хореограф.

Отже, тепер хмельничанин змагатиметься у наступному етапі проекту, який має назву «Бої». Згодом, дізнаємось, чи вдасться Сергію потрапити до прямих ефірів вокального шоу.

Нагадаємо, що під час минулого випуску проекту на сцені «Голосу країни» виступила відома хмельницька бандуристка Марина Круть. На сцені проекту вона виконала пісню «Creep» гурту «Radiohead». Хмельничанка вразила своїм виступом глядачів. До неї обернулися троє суддів. Дівчина обрала своїм тренером Монатіка.

Comments

.