Як хмельницька бандуристка Марина Круть виступила на сцені шоу «Голос країни»

Вчора, 10 лютого, на телеканалі «1+1», відбувся черговий випуск вокального шоу «Голос країни». Цього разу свої сили випробувала хмельницька бандуристка Марина Круть. Чи вдалося їй розвернути крісла тренерів проекту, розповість далі «Хмельницький.Тренд».

Відома хмельницька бандуристка Марина Круть взяла участь у сліпих прослуховуваннях вокального шоу «Голос країни». Хмельничанка вразила тренерів проекту грою на музичному інструменті та своїм ніжним співом.

Перед своїм виступом Марина розповіла, що її місія на «Голосі країни» полягає в тому, щоб показати, що бандура повинна бути на великих сценах.

«У моїй родині не було музикантів. Мама у мене – прибиральниця, а тато – слюсар. Свого часу батьки віддали, певне, всі гроші, які у них були, щоб купити мені дорогий інструмент. Мама мріяла, щоб я була викладачем музики в дитячому садочку. Думала, що я буду жити стабільно, плавно. Але так не сталося. Зі своїм інструментом я подорожувала, працювала в Китаї. Але то не моя земля, моя земля тут. Я відчуваю тільки звідси сили», – розповіла хмельничанка.

На сцені проекту Марина Круть виконала пісню «Creep» Radiohead. Спочатку до неї розвернув своє крісло Дан Балан, а невдовзі і Потап. Майже на останніх секундах виступу до зіркових тренерів приєднався Дмитро Монатік.

Отже, своїм виступом Марина вразила трьох тренерів проекту. Дівчина вирішила піти до команди Дмитра Монатіка.

«Велика честь, що ви всі обернулися. Але є одна людина, яка мені дуже імпонує душевно. Людина, через яку «кружиться» вся країна. Я б хотіла, як Круть, до вас», – звернулася 22-річна співачка до Монатіка.

Таким чином, хмельницька бандуристка змагатиметься у наступному етапі шоу, яке називається «Бої».

Пісні Марини Круть відомі не лише хмельничанам. Вона часто бере участь у різноманітних Всеукраїнських та Міжнародних фестивалях. Нагадаємо, що Марина Круть у 2017 році виступила на популярному шоу «Х-Фактор». Дівчина отримала чотири «так» від тренерів проекту і потрапила до наступного етапу шоу. Хмельничанка виконала пісню Святослава Вакарчука «Така, як ти». Марина потрапила до команди Насті Каменських, яка вирішувала долю дівчат. Однак до прямих ефірів шоу Марина не потрапила.  У травні минулого року вона виступила у хмельницькій філармонії з камерним оркестром. У п’ятницю, 2 лютого, Марина Круть виконала кавер на пісню Скрябіна «Спи собі сама». Саме того дня, чотири роки тому, Кузьма трагічно загинув в аварії. 

Comments