У Маліївському палаці зазвучала коляда

У мальовничому селі Маліївці, що на Дунаєвеччині, розташований унікальний маєток. Довгий час маєток використовували, як протитуберкульозний санаторій. Проте минулого року на базі маєтках був створений обласний історико-культурний музей. Незважаючи на те, що музей функціонує не так давно, проте у ньому поступово утворюються свої традиції. Більше інформації дізнайтеся на сторінках сайту khmelnytskyi-trend.in.ua.

Музей наповнився співом

15 січня у Маліївському обласному історико-культурному музеї лунали колядки. До маєтку завітали колядувати діти з Клубу “Хранителі історії Зінькова” та Народна дитячо-юнацька капела “Журавлик” з міста Кам’янець-Подільський. 

У музеї лунали не лише українські традиційні колядки, а й невідомі та навіть польські пісні. Також маленькі артисти зробили театральну постановку та розповіли про особливості святкування Різдва у нашому регіоні. Мешканцям села та запрошеним гостям було дуже цікаво і в музеї панувала по-справжньому тепла атмосфера. 

Історія садиби Орловських в Маліївцях

6

У селі Маліївцях побувало вже чимало подолян. Особливо гарне село у теплу пору року. Адже садиба Орловських вражає своє красою та архітектурою. Садиба була створена у 1788 році, проте досі дивує туристів. Адже крім дивовижного Палацу, тут є красивий водоспад та парк по якому можна прогулятися. Також були створені господарські споруди, оранжерея, проте, на жаль, до наших днів вони не збереглися. 

Через усе село протікає невеликий струмок, який впадає у річку Ушка. Загалом населений пункт вартий уваги, тому, якщо ви не були, то рекомендуємо відвідати садибу Орловських.

А ви були у Маліївцях? Чекаємо на ваші коментарі у соціальних мережах.

Comments

.