У Хмельницькій області відбудеться перший кінофестиваль

 

Цієї п’ятниці, 10 вересня, відбудеться грандіозна подія для Хмельниччини — стартує перший кінофестиваль на якому можна переглянути цікаві стрічки українського кіно. Кінопоказ буде тривати три дні у містах Кам’янець-Подільський та Хмельницький. Більше інформації про захід читайте на сторінках нашого сайту khmelnytskyi-trend.in.ua.

Фільми безкоштовно показуватимуть у кінотеатрах

Організували фестиваль аби якомога більше людей звернули увагу на красу подільського краю та Хмельницького регіону. Адже наша область посідає третє місце за кількістю пам’яток архітектури в Україні (після Київської та Львівської областей). І без перебільшення на Хмельниччині є що подивитися, тому організатори сподіваються на інвестиції в майбутньому.

Учасники конкурсної програми безкоштовно будуть транслювати фільми у кінотеатрах обласного центру та Кам’янця-Подільського.

Які фільми можна буде подивитися на фесті?

“Депортація 44-46” — це одна кінострічка із 29, які можна буде подивитися на кінофесті. Фільм про депортацію поляків із радянської України та українців із сучасної Польщі. Ця повнометражна, документальна картина не залишить байдужим жодного глядача. 

А відкриє І Хмельницький кінофестиваль спортивна драма “Пульс”. Фільм заснований на реальних подіях з життя української спортсменки Оксани Ботурчук. Юна легкоатлетка живе в невеликому українському містечку та мріє стати олімпійською чемпіонкою. Її кар’єра тільки починається і вона має всі шанси потрапити на Олімпійські ігри. Проте в житті дівчини трапляється автомобільна аварія, після якої спортсменка майже втратила зір. Після ДТП дівчина бореться не лише за свою мрію, а й за життя…

Крім цих кінострічок буде ще багато українських фільмів, які варто переглянути. А ви плануєте відвідати кінофестиваль?

Comments

.,.,.,.