Благодійний концерт для збору коштів на лікування Олени Фурман

 

Кажуть, що здоров’я за гроші не купиш… І це твердження важко заперечити. Проте життя хмельницької викладачки Олени Фурман залежить від 400 тисяч гривень. Родичі та друзі жінки звернулися до небайдужих українців за допомогою, адже всі свої фінансові ресурси сім’я витратила на дороговартісну операцію. Саме тому юні танцюристи виступали з благодійним концертом просто неба. Більше інформації дізнайтеся на сторінках сайту khmelnytskyi-trend.in.ua.

Мета акції — збір коштів на лікування 

Днями, на вулиці Проскурівській в обласному центрі відбувся справжній концерт за участю юних хмельницьких танцюристів. Виступ просто неба влаштували для того аби зібрати кошти для вчительки хореографічного відділення Хмельницької дитячої школи мистецтв Олени Фурман. 

У липні місяці 2021 року у хмельничанки діагностували внутрішньомозкову пухлину, а через декілька днів пані Олена була прооперована у столиці. Операція коштувала близько 150 тисяч гривень. Для подальшої реабілітації нашій землячці потрібно понад 400 тисяч гривень. Зараз Олена Фурман перебуває у Києві, в інституті нейрохірургії. Медики дають хороші прогнози, проте для подальшого лікування хмельничанки потрібні чималі кошти.

Саме тому колеги та вихованці Олени Фурман вирішили організувати благодійний концерт. Дванадцять хореографічних колективів міста та області виступили перед хмельничанами просто неба.  Загалом, було 34 танцювальних номера у концертній програмі. Учасники благодійної акції зібрали 18 тисяч гривень, які були передані доньці Олени — Вероніці. 

Крім того, ще один благодійний концерт буде організований сьогодні, 6 вересня, в Хмельницькій обласній філармонії, об 18.30.

Наша редакція звертається до всіх читачів із проханням допомогти  талановитій землячці! На превеликий жаль, наша держава стоїть осторонь важкохворих та не може забезпечити їх якісним лікування. Вся надія на простих українців. Навіть десять гривень та щира молитва можуть врятувати життя жінки. 

Робіть добро і воно повернеться до вас з сторицею!

Реквізити: ПриватБанк (усі рахунки відкриті на ім’я доньки – Вероніки Антонової)

  • 4149 4993 8890 0860 (гривня),
  • 5168 7451 0824 6312 (євро),
  • 4149 4993 8890 0738 (долар).

Comments

.,.,.,.