Як оцінював сайт Stavki.ua українських букмекерів?

Станом на сьогоднішній день за увагу українських беттерів бореться армія букмекерських контор. На онлайн майданчику Stavki.ua поціновувачам прогнозів представлен повний список надійних букмекерських компаній, що пропонують робити ставки в гривнях. Беттери воліють відвідувати майданчики, де пропонуються вигідні умови, щедрі коефіцієнти та великий вибір заходів для ставок. Саме такі букмекерські контори пропонує сайт у своєму рейтингу. Регулярно перелік букмекерських контор оновлюється, оскільки інформаційний ресурс стежить за ситуацією на українському ринку беттингу. Також, при складанні рейтингів враховувалися відгуки беттерів, залишені в інтернеті на тематичних ресурсах. Користувачі, які бажають зробити парі на свій вибір, можуть реєструватися в мобільних версіях букмекерських контор, обраних в десятку кращих.

Які позиції важливі при виборі букмекера?

При підборі оптимальної букмекерської контори необхідно враховувати кілька важливих позицій. За посиланням https://www.stavki.ua/review/ представлені топові українські букмекери та описані їх найсильніші сторони. Розмір маржі, своєчасність виплат, величина бонусів, кількість заходів для ставок, зручність сайту – ці фактори на першому місці при складанні рейтингів. Також, обов’язково враховується наявність ліцензії у букмекерської компанії, відгуки клієнтів, варіативність доматчевих або лайв ставок. У топових букмекерських конторах можна подивитися на матчі європейських чемпіонатів, дізнатися статистику прогнозів.

Ширина лінії в кращих букмекерських конторах

У топових букмекерів доступні лінії на популярні види спорту: футбол, баскетбол, хокей, бокс, змішані єдиноборства, гандбол та інші. Можна робити парі на точний рахунок, результат події, тотали, фори. Рейтингові букмекери пропонують матчі Ліги чемпіонів, Ліги Європи та інші міжнародні змагання. Крім спортивних ставок, в популярних букмекерських конторах можливі ставки на президентські вибори, результати голосування шоу програм та інші події. Крім основної діяльності кращі букмекери пропонують зал з азартними іграми, віртуальними ігровими автоматами.

букмекери

 

Comments

.,.,.,.