Щорічне лазерно шоу на Хмельниччині

Цьогоріч організація та проведення масових заходів під великим питанням. Адже епідеміологічна ситуація в Україні та світі багатьох змусила переглянути свої плани. Проте організатори щорічного лазерного шоу, яке проходить у селі Отроки Новоушицького району сподіваються, що у вересні місяці Європейський союз відкриє кордони і на заході побувають не лише українці, а й закордонні туристи. Більше інформації дізнайтеся з khmelnytskyi-trend.in.ua.

Фестиваль проходить 13 років

У селі Отроки Новоушицького району вже 13 рік поспіль проходить лазерний фестиваль. В основному, його учасниками були гості із-за кордону. Саме тому до фесту 2020 готуються, адже сподіваються, що до вересня кордони будуть відкритті. І для гостей навіть готують хостел в замку. Лише уявіть собі стародавній стиль: автентичні меблі, які зачаровують (їх до речі, дарують селяни з навколишніх сіл), проте із сучасними санвузлами, душовими та кухонними гарнітурами. Все для того аби в замку гостям було комфортно. Також у вежах планують облаштувати кімнати для молодят. Буде дуже романтично та оригінально. Організатори впевнені, що подружжю запам’ятається перша шлюбна ніч на все життя. 

Додамо, що захід буде проходити в маєтку графа Ігнатія Мархоцького. Це дуже гарна місцина, яка подобається туристам, особливо, з великих міст. Адже зорі, які ви побачите в селі Отроки Новоушицького району, ви ніколи в місті не будете споглядати. 

Також організатори хочуть відновити лікувальні купальні, які існували за часів графа. Наразі облаштовують гарячі і холодні чани. 

Як вам такий природний скарб на Поділлі? Чи бажаєте відвідати маєток графа Ігнатія Мархоцького?

Comments