Яка доля музичного фестивалю «Respublica»?

Музичний фестиваль «Respublica» радує хмельничан не один рік. Він був заснований майже 10 років тому у 2011 році в місті Кам’янець-Подільський та проводиться щороку. Цьогоріч, питання проведення фестивалів та концертів зависло в повітрі. Все через захворювання на Covid-19. Чи відбудеться фестиваль «Respublica» у 2020 дізнайтеся з khmelnytskyi-trend.in.ua.

Зміна локації

Щороку фест «Respublica» тішив подолян якісною музикою. Два роки підряд: у 2018 та 2019 роках музичний захід проводили в обласному центрі на території Молодіжного парку. На жаль, через всесвітню пандемію фестиваль у місті Хмельницькому не відбудеться цьогоріч. Проте «Республіці» – бути. Організатори вирішили повернутися до “старої” локації та провести захід у Кам’янець-Подільській фортеці. За словами організаторів, територія фортеці дозволяє уникнути великого скупчення людей. Мотивують таке рішення тим, що заходи можна організувати в дворах, приміщеннях, окремих територіях. Адже щороку мистецький захід поділяється на художню, літературну та музичну частину. Якщо згадати досвід минулих років, то художня частина відбувається на території старої та сучасної частини Кам’янця. За роки проведення фестивалю у Кам’янці-Подільському  побували художники з Іспанії, Росії, Білорусі, Польщі.

Формат фестивалю може бути онлайн

Фест запланований на 25-27 вересня і, скоріш за все, захід пройде в незвичному форматі, адже ніхто не знає, яка ситуація буде в Україні із захворюваністю на коронавірус. Саме тому організатори розглядають декілька варіантів. Частково фестиваль може перейти онлайн, адже Кабмін може не дозволити у вересні зібрання великої кількості людей. Зараз розробляють “віртуальний аватар”, який допоможе глядачам відчути всю атмосферу фестивалю навіть перед монітором комп’ютера чи ноутбука.

Comments