Перший автомобільний безпечний концерт відбувся у Хмельницькому

Український гурт “БЕZ обмежень” зібрав у місті Хмельницькому глядачів на місцевому аеропорту. Це перший автомобільний концерт в обласному центрі. Більше інформації дізнайтесь з khmelnytskyi-trend.in.ua.

1

Незвичайний концерт для поціновувачів української музики

Мистецький захід відбувся на території Хмельницького аеропорту. І головні правила концерту – тримати соціальну дистанцію та використовувати засоби індивідуального захисту. Гурт “БЕZ обмежень” виконував свої пісні перед хмельницькою публікою дві години. Усі хто був присутній на дійстві були задоволені якісною музикою та особливою атмосферою. Адже не кожен день доводиться побувати на концерті, який проходить серед літаків та автомобілів. Подоляни мали змогу спостерігати за улюбленими виконавцями з вікон, на капоті чи навіть даху автівок. 

Цікаво, що квиток потрібно було “купувати” автомобілю, а не людям. Проте в автівці дозволено перебувати не більше двом дорослим та двом дітям до 12 років. Орієнтовна вартість квитків становила від 400 до 1200 гривень.

Історія гурту

Український музичний гурт “БЕZ обмежень” розпочав свою діяльність у місті Мукачево. Музиканти вперше заявили про себе широкому загалу в січні 1999-го року. У той час до складу команди молодих музикантів входили: Сергій Танчинець, Ігор Рибар, Владислав Воробець, Сергій Попович. У 2007 гурт випустив свій перший альбом і до цього часу радує українців своїми піснями.

А ви були на першому в нашому місті авто концерті? Якщо так, то які у вас враження від заходу? Чекаємо на ваші коментарі.

Comments