Різдвяний благодійний дитячий бал пройде у Хмельницькому

Бал – це атмосферно, вишукано, елегантно та казково. І побувати на такому заході мріє чи не кожна дитина. У юних подолян з’явилася можливість це здійснити. Адже у Хмельницькому вперше відбудеться різдвяний дитячий бал на який завітає з майстер-класом хореограф, переможець “Танці з зірками” Сергій Костецький. Більше інформації дізнайтесь з Хмельницький.Trend.

Усі виручені кошти від балу підуть на благодійність

Двадцять першого грудня на маленьких хмельничан очікує справжній різдвяний бал. Це буде феєрично та незабутньо. Адже організатори обіцяють і червону доріжку, і спалахи фото та відеокамер, вишукані танці, мелодійну скрипку та чудову розважальну програму. До слова, бал буде благодійним, тож усі виручені кошти підуть на потреби дітей аутистів.

Благодійний захід буде проходити в обласній філармонії. Юні подоляни у вишуканих сукнях та фраках зможуть сфотографуватися біля креативних фотозон, взяти участь у майстер-класі Сергія Костецького та помилуватися пісочною анімацією. Також організатори обіцяють присутність справжніх зірок та багато сюрпризів. 

Бал не для всіх

Казковий вечір буде не для всіх, а лише для тих хто отримає запрошення. Звичайно, що, як і на кожному подібному заході, буде дрес-код. Дівчата мають бути у пишних та вечірніх сукнях, а маленькі кавалери у фраках, смокінгах чи класичних костюмах. 

Додамо, що подібні заходи відбуваються у багатьох містах України. Дітям дуже подобаються різдвяні бали, адже не кожного дня випадає нагода побувати у ролі принцес та принців. 

А як ви ставитесь до подібних дійств? Чи бажає ваша дитина відвідати різдвяний бал? Якщо так, то отримати запрошення  можна у організаторів за номерами телефонів:  097 247 65 15 , 097 537 65 65.

Comments