Хелловін: святкувати чи ні?

Хелловін – це кельтське свято, яке дуже полюбляють святкувати у Північній Америці. Проте Хелловін стає популярним по всьому світу. Україна не виключення. Та що несе у собі це свято? Чи ми розуміємо, що святкуємо? Деталі дізнайтесь з khmelnytskyi-trend.in.ua.

Маскарад чи пропаганда зла?

Щороку в ніч з тридцять першого жовтня на перше листопада хмельничани переодягаються в маскарадні костюми містичних створінь, організовують вечірки у костюмах вампірів, зомбі, відьом, декорують будинки, магазини та кав’ярні. Крім того, навіть у школах та дитячих садочках систематично влаштовуються свята де батьки переодягають дітей у “страшні” костюми. Проте не всі мешканці міста Хмельницького підтримують це свято. Двадцять четвертого жовтня на порталі петицій з’явилося звернення від хмельничанина  Романа Ткачука, який пропонує заборонити святкування Хелловіна у всіх закладах Хмельницького. Автор стверджує, що свято є антиукраїнським та занесеним з-за кордону. Також пан Роман вважає, що Хелловін негативно впливає на психіку дітей та дорослих, а дійства, які відбуваються під час святкування пропагандують зло. Нагадаємо, що аби петицію розглянули в міській раді, її мають підписати п’ятсот хмельничан. Петицію можна підписати тут.

Ставлення подолян та церкви до Хелловіна

Думки різні, адже одні підтримують та навіть святкують Хелловін, інші ж подоляни вважають, що це свято нечистої сили. Думка церкви також однозначна. Святкування Хелловіну християни розцінюють, як поклоніння сатані… 

Отже, виявляється ваше янголятко, яке чемно несе великодній кошик до церкви щороку, ви несвідомо будете переодягати для поклоніння сатані. Читати моторошно, проте доля правди в цьому є. Усі ми хочемо бути щасливими, усміхненими, здоровими, радісними. Виникає питання – для чого тоді одягаємо діток не в янголів, а в костюми дияволів та відьом? Що ми цими атрибутами хочемо принести у наше життя? У наш дім? У наші серця? Питань більше ніж відповідей. 

А як ви ставитесь до Хелловіна? Пишіть у коментарях свої думки щодо святкування цього містичного свята.  

Comments