У місті з’явилися нові локації для відпочинку за сто тисяч гривень 

Літо вже перевалило за екватор, а в Хмельницькому продовжують встановлювати локації для дозвілля. Що? Де? Як? Дізнайтесь з Хмельницькийtrend.

Отже перед майданчиком СКЦ “Плоскирів”, що у мікрорайоні Гречани встановили два нові парклети. 

Що таке парклети?

Це місце для спілкування та відпочинку містян, що знаходиться на вулиці. Для сучасних людей  просто стіл чи лави, вже не актуальні. Урбаністичному місту потрібно організовувати щось креативне та неординарне. Загалом, це американський винахід, який втілили в життя у 2005 році, проте набули популярності парклети останні декілька років. І сьогодні ці зони відпочинку в тренді серед американської та європейської молоді. 

Перший парклет у Хмельницькому з’явився на вулиці Володимирській, а нещодавно вирішили облаштувати новинкою і мікрорайон Гречани. Додамо, що дві нові локації біля “Плоскирова” обійшлись міському бюджету у майже сто тисяч гривень! 

 Хто ініціатор?

Ініціатором встановлення парклетів виступив директор СКЦ “Плоскирів” Роман Гурницький. Пан Роман стверджує, що нові локації швидко полюбилися місцевим мешканцям. Вдень тут відпочивають матусі з маленькими дітьми, а у вечірній час – молодь. 

А які ваші враження від парклетів? 

Comments

.,.,.,.