“Польова кухня” з Костянтином Грубичом завітає на Хмельниччину

Менше року тому на телевізійних екранах стартував спецпроект під назвою “Польова кухня”. Завітали телевізійники, з не зовсім кулінарним шоу, і на Поділля. Що? Де? Коли? Дізнайтесь з Хмельницькийtrend.

Отже, двадцять другого травня журналіст та телевізійний ведучий Костянтин Грубич відвідає Хмельниччину, а точніше – місто Славуту. Саме у Славуті відбудуться зйомки популярної телепередачі. Суть “Польової кухні” у тому, що Костянтин подорожує Україною та у “польових” умовах готує смаколики певного регіону. Під час частування журналіст спілкується з населенням та допомагає місцевим жителям у вирішенні їхніх життєвих негараздів.

Ведучий впевнений, що на ситий шлунок люди швидше йдуть на контакт та розповідають, що їх “болить на серці”. І таким чином, у кожному в’їзді “Польової кухні”  глядачі отримують аж два рецепти: найсмачнішої місцевої страви і вирішення реальної людської проблеми.

Смакувати місцеву страву та поспілкуватися з телевізійниками славутчани зможуть вже завтра, тобто двадцять другого травня, на центральній площі міста, орієнтовно о сімнадцятій годині.

Нагадаємо, що Костянтин Грубич полюбляє вести проекти, які пов’язані з їжею. Так у 2016 році Грубич щоранку вів на “Громадському радіо” кулінарну рубрику “Смачна країна”.

Додамо, під час зйомок у різних областях України журналіст спільно з людьми піднімає актуальні питання, які “болять” містянам. Інколи навіть доводиться спілкуватися із чиновниками та високопосадовцями. Які питання актуальні для міста Славута та її мешканців поки невідомо, як і невідомо, що буде готувати відомий телеведучий.

А які питання турбують вас? Чи хочете щоб спецпроект “Польова кухня” приїхав до вас у гості?

Comments

.,.,.,.