Модні двері та останні тренди: дізнаємося разом з Аssist

Всім жителям Хмельницького відомий той факт, що справжньою окрасою будь-якого інтер’єру або найпровальнішою його частиною можуть стати звичайнісінькі двері. Сучасна промисловість випускає їх у найрізноманітніших форм-факторах і досить багато, як кажуть, на будь-який смак, колір та гаманець. Сучасні дизайнери навчилися як робити акцент на розкішних дверях у приміщенні, підкреслюючи тим самим майновий статус та соціальне становище господарів житла, так і робити двері зовсім непомітними, буквально ховати їх чи то фізично, в буквальному сенсі, чи то фігурально – майстерно маскуючи під інші деталі інтер’єру чи навіть під стінки.

Безперечно, жоден закінчений ремонт не може обійтися без заміни дверей. Однак хмельничанам чудово відомо, що вибір полотен та інших комплектуючих у їхньому місті, на жаль, не такий великий, як хотілося б. Інша справа – столиця! Київські салони навперебій пропонують покупцям найрізноманітніші двері різноманітних кольорів та нюансів. Чи знали ви, наприклад, що двері в приміщенні можна навіть буквально сховати?

Ще більше можливостей для дизайну

Київський салон дверей Асист пропонує своїм улюбленим клієнтам двері прихованого монтажу, які можуть навіть нести додаткове функціональне навантаження у вашому будинку:

  • служити, наприклад, частиною декору стін – підкреслюючи особливості дизайну;

  • бути дзеркальними або покриватися шпоном – тобто візуально працювати з простором;

  • у дитячій будуть доречні двері, приховані за дошкою для письма крейдою або різнокольоровими маркерами, а також з можливістю прикріпити магнітні іграшки – навряд чи після того, як отримають такі двері, діти пробуватимуть свою художню майстерність на інших поверхнях у вашому будинку;

  • можливість швидко, просто і відносно недорого заощадити простір кімнати та візуально збільшити житлове приміщення за рахунок відсутності таких звичних та громіздких елементів традиційних дверей, як лиштва.

6

Запитай у профі

Таким чином, завдяки сучасним технологіям у виробництві дверей та актуальним дизайнерським підходам, питання обладнання свого житла трендовими дверима вирішуються дуже нескладно, просто, швидко та доступно. Особливо в тому випадку, якщо ви станете клієнтами компанії Аssist, з якою зможете втілити у життя будь-які фантазії та мрії.

Разом з Ассист покупці отримують можливість доступу до найширшого вибору дверей, фурнітури, комплектуючих та технологій встановлення. Крім того, на вас чекають найнижчі ціни на товари преміум-якості, можливість отримати додаткову знижку (докладніше дивіться на сайті), можливість обміну або повернення товару відповідно до вітчизняного законодавства, а також можливість викликати майстра для здійснення вимірів. І, звичайно ж, завжди з вами джерело корисної та цінної інформації щодо встановлення та підбору дверей – ви можете докладніше дізнатися про популярні двері прихованого монтажу або про будь-які інші.

Контактна інформація салону завжди доступна клієнтам: Київ, вул. Ю. Поправки 4/39А (м. Чернігівська), а також вул. Ямська 1 (м. Олімпійська). Ваші запитання можна поставити за номерами телефонів для зв’язку: +38(67) 328-34-10, +38(050) 228-32-19, +38(067) 907-24-14; +38 (095) 692-71-20. Можна також скористатися електронною поштою за адресою:

[email protected]

Comments

.,.,.,.