«ШОСЬ» – новий магазин подарунків у Хмельницькому, де живуть кращі дарунки для жінок, чоловіків та дітей

У році так багато свят – дні народження, Новий Рік, Різдво, 8 березня, День Незалежності, 1 вересня. Це не рахуючи сотень професійних свят – вчителя, будівельника, журналіста, бібліотекаря, а ще загальних – мами чи тата, брата й сестри. І до всіх цих свят можна купити подарунки в одному-єдиному магазині «ШОСЬ», що почав працювати у Хмельницькому.

Коротко про крамницю

Оскільки «ШОСЬ» – новачок у нашому місті, тож дозвольте вам його відрекомендувати. Перший виключно подарунковий магазин у Хмельницькому – частина найбільшої на Західній Україні мережі подарункових магазинів. Наразі ця мережа складається з великого інтернет-магазину подарунків та чотирьох життєрадісних крамниць у Тернополі, Львові, Івано-Франківську і, зрозуміло, Хмельницькому.

«ШОСЬ» – це не про ноу-нейм товари з Азії, яких і так вистачає в Україні. Він – про якісні, оригінальні, авторські вироби, розумну цінову політику, відмінний сервіс та купу додаткових послуг (наприклад, можливість замовити корпоративні подарунки чи придбати все необхідне для святкового прикрашання приміщень).

Головне про асортимент

Магазин не просто пропонує прикольні подарунки, а й розширює уявлення про те, якими вони можуть бути. Саме тому до асортименту входять й речі, які звично бачити у якості дарунки, й вироби нестандартні, нові, оригінальні, що стануть не менш вдалим дарунком, хоча й не настільки очевидним.

Наприклад, серед звичних речей можна знайти:

 • сумки різних форм, що найпершими спадають на думку, коли потрібен подарунок для дружини;
 • рюкзаки (міські, ролл-топи, спортивні), що просто просяться на роль подарунка для чоловіка;
 • прикраси (каблучки, сережки, брошки чи підвіски), серед яких абсолютно точно можна обрати досконалий подарунок для дівчини;
 • шкарпетки (і веселі, і дуже серйозні) – мабуть, споконвічний подарунок для хлопця, а ще для всіх друзів чи колег чоловічої статі;
 • блокноти, олівці і всіляка канцелярія – таким дарункам будуть раді й колеги, й студенти;
 • цукерки – гендерно нейтральний, приємний подарунок, який можна подарувати з будь-якого приводу й не змушувати адресата почуватись зобов’язаним віддячити.

Але поруч з цими класними, але звичайними речами, ви зможете знайти дійсно креативні подарунки. Вони не лише потішать, а ще й дуже здивують людину, яку ви збираєтесь вітати:

 • маски для сну, які здатні докорінно перевернути стосунки людини зі сном;
 • бананки – для стильних, еко-торби – для свідомих, ланч-беги – для прихильників здорового харчування;
 • косметика і все для догляду – так, у світі існують магазини подарунків, де можна придбати безпечну косметику з хорошим складом;
 • краватки-метелики чи корони з тканини, які, навдивовижу, можна з однаковим успіхом презентувати і чоловікові, і жінці;
 • корисні ласощі – гранолу, варення, арахісову пасту, які варто дарувати прихильникам солодкого, й робити це з чистою совістю, адже все перелічене – напрочуд корисне.

Після такого переліку може здатись, що мова йде лише про дорогі речі. Але насправді у «ШОСЬ» можна недорого купити подарунок, який виглядатиме втричі дорожчим за свою реальну вартість й принесе людині задоволення більше за дорогу, але штамповану абищицю з безликого бутика.

1

 

Comments