Критерії вибору ліжка

Фахівці притримуються думки стосовно важливості сну для нашого організму. Саме тому на ньому економити не можна. Жителі Хмельницького мають змогу обрати оптимальне, неймовірно зручне ліжко в інтернет-магазині https://interia.com.ua/ua/. Оцінюючи критерії, поради по вибору ліжка, ви не втратите голову від широкого та багатого асортименту, а будете обізнаним та зможете краще зорієнтуватися.

Розмір та форма ліжка

Варто визначитися, якому ліжку ви віддаєте перевагу: односпальному (ширина досягає 80, 90, іноді 100 см); полуторному (ширина 100-150 см); двоспальному ліжку (ширина більше 160 см, найпопулярніша модель 180 см, зустрічається 200 см).

Фахівці радять обирати найбільше, по можливості, розмірам приміщення, ліжко. При цьому важливими будуть такі поради:

  • довжина ліжка повинна бути на 10 см мінімум більше вашого зросту;
  • враховуйте ширину, користувач повинен мати змогу спокійно лягти, відчуваючи себе при цьому комфортно;
  • варто враховувати висоту ліжка, стандартний показник досягає 50-90 см;
  • форму обирають, виходячи з індивідуальних побажань покупця. Окрім стандартної форми, можна звернути увагу на круглу, овальну, дугову форму. Такі варіанти будуть виглядати в цілому ефектно, але серед недоліків – індивідуальний пошив постільної білизни, проблеми зі сном.

Матеріал ліжка

Варто з самого початку звертати увагу на якість матеріалу виготовлення каркасу ліжка, адже від даного критерія залежить довговічність виробу. Є такі варіанти виконання.

  1. Найкращим вважається дерев’яний каркас ліжка. Такі вироби характеризуються надійністю, довговічністю. Дерев’яні ліжка є екологічними та безпечними. Характеризуються високою ціною каркаси з ясеня, бука, дубу. Але можна знайти і більш бюджетні варіанти.
  2. Стійкістю та довговічністю характеризується металічний корпус. Ковані, сварні ліжка виглядають досить вишукано, елегантно. Це досить популярний варіант, за допомогою такого вибору часто доповнюють інтер’єри.
  3. Набагато дешевше обійдеться ліжко з МДФ, але термін експлуатації набагато нижчий, чим у попередніх варіантах. Це найпопулярніші варіанти на ринку, адже приваблюють покупця ціною та відповідною якістю.
  4. Найдешевшими є ліжка з ДВП, ДСП, але і термін їх експлуатації найнижчий. Каркаси ліжок досить швидко починають скрипіти. При обмеженому бюджеті – це вимушена міра.

Студія «Interia»

Це український виробник м’яких меблів, предметів інтер’єру. Жителі Хмельницького мають змогу більш детально ознайомитися з асортиментом виробів на сторінці інтернет-магазину. Меблі даного бренду відрізняються сучасністю, хоча любителі класичних форм будуть також задоволеними. Характеризує українського виробника вишуканість та оригінальність, різноманіття відтінків. Гарантія на всі вироби складає 12 місяців.

Ознайомившись з основними порадами та критеріями вибору, жителі Хмельницького зможуть легко та швидко зробити правильний вибір. Ваше гніздечко стане більш затишним та чарівним, а відпочинок буде більш якісним, переконатися в цьому ви можете самі.

Критерії вибору ліжка

Comments