Як визначитися з пральною машиною?

Пральна машина – це незамінна річ в кожному будинку. Без цієї техніки ми не уявляємо свого побуту. Тому вибирати пралку необхідно ретельно, щоб вона служила вашій родині довгі роки. Сьогодні ми поговоримо про те, як вибрати техніку, на що звертати увагу, які нюанси потрібно враховувати. У місті Хмельницькому є безліч гідних магазинів побутової техніки, тому купити в нашому місті таку помічницю не складе труднощів. На ринку представлена ​​пральна машина Bosch, LG, Samsung, Bego і багато інших моделей. Від такої кількості техніки очі розбігаються, тому ловіть кілька лайфхак, як вибрати потрібну модель.

п

Тип завантаження

Це принципово важливий момент. Існує два типи завантаження: вертикальна і фронтальна.

  • Вертикальний тип завантаження. Ця пралка підійде для маленької квартири, а точніше ванної кімнати. Кришка люка відкривається вгору, тому перед покупкою потрібно переконається, що ви вільно зможете відкрити пралку в приміщенні.

  • Фронтальний тип завантаження. Таку пральну машину можна встановити, як у ванній, так і на кухні. Вони призначені для великих приміщень.

Обсяг завантаження

Якщо з типом і дизайном визначилися, то варто подумати про обсяги. Для цього вам необхідно порахувати кількість людей, які живуть з вами в квартирі. І вже від цього вибираємо потрібний обсяг.

  • Завантаження 3-5 кілограм ідеально підійде для сім’ї з двох чоловік. Але перш ніж купувати пралку з таким обсягом подумайте чи не передбачається у вас поповнення в сімействі.

  • Завантаження 6-7 кілограм – для 3-5 чоловік.

  • Якщо у вас велика сім’я, тоді варто вибирати модель із завантаженням 8-9 кілограм.

Тут необхідно вибрати золоту середину. Адже якщо у вас є діти (або вони в планах), то прати доведеться дуже багато. Кожен день. Може навіть по два прання … Тому завантаження в 4 кілограми вам не підійде. Але дуже велике завантаження – це відповідні параметри і витрата води. Тому вибирайте модель, виходячи з потреб вашої родини.

Тип управління

У пральних машин є два типи управління: механічний і електронний. Це теж важливий нюанс при виборі машинки.

  • Механічний – цей тип управління характерний для бюджетних моделей. Всі параметри необхідно вводити вручну

  • Електронний – характерно для моделей середньої і вищої цінової категорії. Все що вам потрібно, це вибрати режим, а електроніка все зробить за вас (вибере температуру, віджимання, час роботи і т.д.).

Сподіваємося, що вам сподобалася наша стаття і ви знаєте яку пральну машину придбати. Бажаємо вам вдалої покупки!

Comments