А ви готові до новорічного корпоративу?

Новий рік не за горами і попереду одне з головних дійств цього року – новорічний корпоратив. Спеціалісти рекомендували готувати корпоратив ще в серпні-вересні місяці аби свято пройшло мегакруто. Проте не всі такі далекоглядні. Сьогодні ми поговоримо про те, як підготуватися до новорічного корпоративу, що варто врахувати. Більше дізнайтесь з khmelnytskyi-trend.in.ua.

5

З чого почати?

Якщо чесно, то часу у вас залишилося обмаль і якщо ви ще не визначилися з місцем святкування, то варто це робити негайно. Для цього напишіть на аркуші паперу список закладів вашого міста де можна відсвяткувати з колегами корпоратив. Далі варто визначитися з датою та обдзвонити усі кафе, бари, ресторани, які вам до вподоби. Якщо всі дати в у закладах вже заброньовані або ви бажаєте святкувати лише своїм колективом, то є варіант відзначити корпоратив в офісі. До речі, так зараз робить багато компаній. По-перше, ви є господарями на святі. По-друге, ви ні під кого не підлаштовуватись. По-третє, ви визначаєте тематику свята та програму. Навіть можете провести захід власними силами без залучення ведучого. 

5

Підготовка до корпоративу

Якщо все таки ви вирішили відзначати корпоратив на робочому місці, тоді вам також потрібна підготовка (можливо навіть більша ніж ви очікували). 

 1. Визначіться з датою та часом святкування. Ви можете організувати захід коли вам і колегам буде зручно. Наприклад, після річного звіту або серйозного івенту, який має відбутися в кінці року.

 2. Складіть список. Для того аби знати на яку кількість людей організовувати частування потрібно знати їх кількість. Проведіть в межах офісу опитування хто прийде на корпоратив. Потім вже з існуючої кількості колег обирайте ініціативну групу. Це ті люди, які будуть задіяні в організації святкування. Адже одній людині буде впоратися важко.

 3. Визначити мету. Як не дивно, але спеціалісти рекомендують визначити мету корпоративу. Адже ви можете організувати свято для кращого знайомства працівників, для підняття корпоративного духу і т.д.

 4. Сценарій. Незалежно від того хто буде вести ваш вечір має бути сценарій. Якщо ви будете користуватися послугами професійного ведучого, то він може обговорити з керівництвом “план дій” на святі. Якщо ж розважати публіку буде хтось зі своїх, тоді доведеться складати сценарій самостійно. 

 5. Конкурси та ігри. На святі має бути весело, тому варто добре продумати конкурси, які б були доречними для вашого колективу. Адже, якщо колектив молодий, з почуттям гумору, то можна конкурси влаштувати і “погарячіші”. Якщо у вас солідна організація з “серйозними обличчями”, тоді варто подумати про розваги відповідно віку і статусу. 

 6. Меню. Скільки б ви не веселилися, а частувати колег потрібно. Подумайте про цей важливий елемент корпоративу. Сьогодні є багато закладів, які доставляють їжу в офіс, тому варто лише визначитися зі стравами. Звичайно, якщо серед ваших колег є активістки, які хочуть принести домашні страви, то це взагалі буде чудове. Питання тільки одне: чи захочуть господині після марафону на кухні розважатися на корпоративі у вечері? Що стосується алкогольних напоїв, то краще розпитати колег,  хто що буде споживати у цей вечір аби бути підготовленими.

 7. Музика. Корпоратив без музики – це не корпоратив. Зробіть хорошу музичну підбірку, яка підійде для всіх колег. 

 8. Бюджет. Тепер потрібно всі витрати підрахувати та розкинути на кількість учасників корпоративу. А можливо, керівник вам зробить приємний подарунок та профінансує все за рахунок фірми… Було б чудово, чи не так?

Подарунки колегам завжди мило

5

 

 Є організації де подарунки робить керівництво у вигляді премій або солодких наборів. Проте не всі такі щедрі і колеги самі собі роблять приємності. Останнім часом набула популярності гра “Таємний санта”. Суть гри полягає в тому, що офіс-менеджер пише на невеличких клаптиках паперу ім’я кожного співробітника, який працює в організації. Всі ці папірці кладе в скляну вазу чи коробку, ретельно перемішує та “йде в люди”. Кожен має дістати папір з ім’ям (якщо співробітник витягнув своє ім’я, то має переграти). Потрібно зазначити, що ім’я колеги, яке дісталося, ніхто не повинен розголошувати, адже саме цій людині ви придбаєте подарунок та вручите на корпоративі. Попередньо в організації мають домовитися, на яку суму подарунок має бути придбаний. До прикладу, двісті гривень. Ця гра не лише згуртує колектив, але й покаже, як працівники знають один одного. Вийде дуже казково, тому спробуйте.   

5

Що одягнути на свято?

Це питання, особливо, цікавить жінок та дівчат. Адже на новорічному корпоративі хочеться бути яскравою та стильною. 

 • Обирайте блискучий образ. У майже всіх магазинах та інтернет сайтах вже є в асортименті сукні з блискучої тканини, з паєтками та блискітками. В таких сукенках ви будете виглядати незрівнянно. 

 • Костюм. Сьогодні в тренді костюм з штанами або комбінезони. Комбінезон, до речі, можна обрати також з яскравим принтом або з паєтками. Щодо костюму, то це незамінна річ в жіночому гардеробі. І на корпоратив ви можете одягнути блискучий чи яскравий топ і будете королевою вечора, а у будні дні замість топа вишукану блузу чи гольф і будете бізнес-леді. 

 • Одяг з еко шкіри. Це маст хев цього сезону. Якщо ви оберете собі сукню з цього матеріалу, то неодмінно будете у центрі уваги. Магазини пропонують великий вибір суконь, брюків, комбінезонів, шортів з еко шкіри. 

 • Маленьке чорне плаття. Ця сукня має бути у кожної дівчини, адже вона як паличка-рятівниця врятує ваш образ у будь-якій ситуації. На корпоратив чорна сукенка буде також доречною.  

2020 – рік білого щура

Якщо ви вірити у гороскопи, то астрологи рекомендують зустрічати новий рік у білому, металевому чи молочному кольорах. Також не забудьте про аксесуари. Проте, пам’ятайте, що їх має бути не дуже багато. Все має бути в гармонії. 

Головне на новорічному корпоративі – це хороший настрій та приємні емоції. Намагайтеся в цей день не думати про роботу та негатив. Насолоджуйтесь вечером, жартуйте з колегами, танцюйте до ранку. Проте пам’ятайте – вам з цими людьми ще працювати, тому тримайте себе в руках та не налягайте на спиртне. Бажаємо вам гарно відсвяткувати новорічний корпоратив з колегами та зустріти новий 2020 рік!

Comments