“My Fest 2019” відбудеться у Хмельницькому на День молоді

Хмельницький поступово перетворюється в місто фестивалів. Що планується цьогоріч на “My Fest 2019”, дізнайтесь з Хмельницькийtrend.

Трохи історії

Вісім років поспіль до Дня молоді у нашому місті організовують фестиваль.  П’ять років він мав назву “Green fest” та минулого року організатори вирішили змінили назву на “My Fest”. Та незважаючи на зміни, концепція фесту не зміниться.

1

Хто буде розважати на “My Fest 2019”?

Перш ніж розповісти про сам захід  зазначимо, що фестиваль відбудеться у Молодіжному парку в останні вихідні першого літнього місяця, а саме 29-30 червня.   Тому плануйте вікенд заздалегідь аби відвідати “My Fest 2019”.

Отже, цьогоріч організатори запросили виступити десять молодіжних гуртів, а родзинкою фесту стануть – гурт “Detach”, а також співак “LAUD”.

Додамо, що “Detach” – це українська рок-група, яка заснована у 2010 році. Цей гурт був учасником “Х-фактор”-7 та Національного відбору Євробачення-2017. До речі, LAUD також брав участь у Нацвідборі Євробачення, тільки у 2018 році. А ще був участником талант-шоу “Голос країни” та  дитячої “Нової хвилі”.

Що чекає на учасників фесту?

Організатори говорять, що цього року буде аж тринадцять локацій. А ще “My Fest 2019” порадує яскравою, креативною фотозоною. Це буде тролейбус розмальований у стилі стріт-арт. Одразу попередимо, що це списаний тролейбус без відповідної техніки та електроніки. І звичайно, що біля нього можна зробити багато цікавих фото на пам’ять про фестиваль.  

Изображение удалено.

Крім класної музики на молодь очікує багато інших подій. Для прихильників спорту та здорового способу життя запланований велопробіг, ранкова йога та навіть чемпіонат України з стріт баскетболу.

Якщо ви любителі мистецтва, то очікуйте на художній перформанс, виставку та пісочну анімацію.

Для туристів буде організоване туристичне містечко з тематичними фотозонами. А також туристичне таборування, виставка військової техніки, військово-туристичний квест та багато інших чудових пригод.

Дівчата на фесті також знайдуть заняття по душі: бюті мастер-класи та навчання з пул-денсу.

На “My Fest 2019” буде всім цікаво

Якщо ви думаєте, що це вся програма, то ви помиляєтесь. Адже на Хмельницькому фесті відбудеться виставка ретро-автомобілів, жива бібліотека, шоу мотобайків, танцювальний флешмоб та запальні мокрі війни. А ще усі бажаючі будуть мати змогу переглянути кіно під відкритим небом.

Изображение удалено.

Буде, як завжди, смачно

Жодний захід у Хмельницькому не проходить без смаколиків, тому логічно, що на такому масштабному дійстві будуть присутні фуд-корти. Організатори обіцяють смакоту для найвибагливіших гурманів та, що найприємніше – молодь за здоров’я, тож не буде у продажу жодних алкогольних напоїв.

Робота над помилками

Організатори стверджують, що погода може дещо змінити концепцію фестивалю. Нагадаємо, що минулого року через дощ усі локації довелося переносити у різні приміщення. Цього року врахували цей важливий аспект та заздалегідь планують альтернативу. Крім того, “My Fest” у 2019 році не буде цілодобовим, а триватиме два дні підряд.  

А ви вже були присутні на подібному фестивалі, який організовують до Дня молоді? Чи плануєте ви відвідати “My Fest”  цьогоріч?

Comments

.,.,.,.