“My Fest 2019” відбудеться у Хмельницькому на День молоді

Хмельницький поступово перетворюється в місто фестивалів. Що планується цьогоріч на “My Fest 2019”, дізнайтесь з Хмельницькийtrend.

Трохи історії

Вісім років поспіль до Дня молоді у нашому місті організовують фестиваль.  П’ять років він мав назву “Green fest” та минулого року організатори вирішили змінили назву на “My Fest”. Та незважаючи на зміни, концепція фесту не зміниться.

1

Хто буде розважати на “My Fest 2019”?

Перш ніж розповісти про сам захід  зазначимо, що фестиваль відбудеться у Молодіжному парку в останні вихідні першого літнього місяця, а саме 29-30 червня.   Тому плануйте вікенд заздалегідь аби відвідати “My Fest 2019”.

Отже, цьогоріч організатори запросили виступити десять молодіжних гуртів, а родзинкою фесту стануть – гурт “Detach”, а також співак “LAUD”.

Додамо, що “Detach” - це українська рок-група, яка заснована у 2010 році. Цей гурт був учасником “Х-фактор”-7 та Національного відбору Євробачення-2017. До речі, LAUD також брав участь у Нацвідборі Євробачення, тільки у 2018 році. А ще був участником талант-шоу “Голос країни” та  дитячої “Нової хвилі”.

Що чекає на учасників фесту?

Організатори говорять, що цього року буде аж тринадцять локацій. А ще “My Fest 2019” порадує яскравою, креативною фотозоною. Це буде тролейбус розмальований у стилі стріт-арт. Одразу попередимо, що це списаний тролейбус без відповідної техніки та електроніки. І звичайно, що біля нього можна зробити багато цікавих фото на пам’ять про фестиваль.  

2

Крім класної музики на молодь очікує багато інших подій. Для прихильників спорту та здорового способу життя запланований велопробіг, ранкова йога та навіть чемпіонат України з стріт баскетболу.

Якщо ви любителі мистецтва, то очікуйте на художній перформанс, виставку та пісочну анімацію.

Для туристів буде організоване туристичне містечко з тематичними фотозонами. А також туристичне таборування, виставка військової техніки, військово-туристичний квест та багато інших чудових пригод.

Дівчата на фесті також знайдуть заняття по душі: бюті мастер-класи та навчання з пул-денсу.

На “My Fest 2019” буде всім цікаво

Якщо ви думаєте, що це вся програма, то ви помиляєтесь. Адже на Хмельницькому фесті відбудеться виставка ретро-автомобілів, жива бібліотека, шоу мотобайків, танцювальний флешмоб та запальні мокрі війни. А ще усі бажаючі будуть мати змогу переглянути кіно під відкритим небом.

4

Буде, як завжди, смачно

Жодний захід у Хмельницькому не проходить без смаколиків, тому логічно, що на такому масштабному дійстві будуть присутні фуд-корти. Організатори обіцяють смакоту для найвибагливіших гурманів та, що найприємніше - молодь за здоров’я, тож не буде у продажу жодних алкогольних напоїв.

Робота над помилками

Організатори стверджують, що погода може дещо змінити концепцію фестивалю. Нагадаємо, що минулого року через дощ усі локації довелося переносити у різні приміщення. Цього року врахували цей важливий аспект та заздалегідь планують альтернативу. Крім того, “My Fest” у 2019 році не буде цілодобовим, а триватиме два дні підряд.  

А ви вже були присутні на подібному фестивалі, який організовують до Дня молоді? Чи плануєте ви відвідати “My Fest”  цьогоріч?

Comments