Як вибрати телевізор для дому: характеристики та найкращі виробники

Розмаїття побутової техніки на полицях магазинів Хмельницького може збити з пантелику людину, яка не слідкує за технічним прогресом. У торгових центрах міста всі телевізори демонструють чітку та гарну картинку, але коштують зовсім по-різному. Найпростіший варіант – купити телевізор LG, тому що цей виробник пропонує оптимальне співвідношення ціни та якості. На що ж звернути увагу, та як зрозуміти написи на цінниках, читайте далі.

Тип телевізора

За характером пристрою та способом виведення зображення за останні 10 років телевізори поділяються на 4 типи:  LCD, LED, OLED і QLED.

Телевізори LCD є найдешевшими. Недоліками  LCD називають помилки у робочому процесі, такі як затримки у мовленні. Через особливості відображення чорний колір більше схожий на сірий, а також деформація зображення залежно від кута огляду. 

LED-телевізори є вдосконаленою версією LCD. У них більш тонкий корпус, краща передача кольорів, глибокий чорний колір. Динамічне розширення екрану невисоке. Якщо дивитись такий телевізор під кутом, зображення буде трохи деформованим.

OLED-телевізори видають ідеально чітку картинку. Матриця працює швидко, що особливо помітно під час перегляду динамічних сцен. Але й зношується вона такоє швидко, до того ж такий телевізор завжди дорого коштує. 

QLED-телевізори – це найсучасніша техніка. Вони формують надзвичайно реалістичне зображення, чітке та насичене. Мабуть,єдиним їх недоліком є дуже висока ціна, яка все ж таки, виправдовується високою якістю. 

Дизайн

Дизайн пристрою – не остання характеристика, яка має враховуватись при покупці. У нас час можна обрати пристрій для будь-якого інтер’єру житла у Хмельницькому. 

Розмір та екран

У сучасному світі телевізори стають все більш великими і тонкими. Чорні рамки навколо екрану можуть ввести в оману, візуально збільшуючи його розмір. Та топові виробники поступово відмовляються від них взагалі. Найновіші зразки телевізорів виглядають як картинка, що висить у повітрі. 

Розмір екрану має відповідати вашим особистим інтересам. Моделі телевізорів з вигнутим чи ввігнутим екраном не мають великої популярності у споживачів. Ефект від незвичайних форм екрану мінімальний, а ось закріпити на стіні такі телевізори значно важче, ніж моделі з плоским екраном.

Якість зображення

Якщо вести мову про якість картинки, то найкращим вибором будуть телевізори з 

FullHD (скорочено FHD) та  UltraHD (UHD). Усі 4 світових бренди випускають найкращі  моделі 4K або 8K UHD відповідно.

Телевізори з типом налаштування HDR гарантують високу якість та реалістичність  зображення, насиченість кольорів і багатство відтінків. 

Найкращі бренди

До “великої четвірки” виробників входять:  LG, Samsung, Panasonic, Sony. Ці компанії пропонують широкий асортимент телевізорів, які можна купити у Хмельницькому.  

Маловідомі виробники Toshiba, Philips, NEI, TCL також можуть запропонувати якісні товари.

Comments

.,.,.,.