Як зірка «Ліги Сміху» Володимир Черняк з Кам’янця-Подільського займається волонтерством 

Війна торкнулася кожного з нас. Немає такого українця у всьому світі, який би не переживав за Україну. Військові дії вплинули на всі сфери нашого життя. Поки ЗСУ героїчно відбиває атаки ворога, мільйони українців стали волонтерами. Волонтерством почали займатися і зірки, адже зараз українцям не до дозвілля. Сьогодні ми поговоримо про кам’янчанина Володимира Черняка та його діяльність під час війни. Більше інформації дізнайтеся на сторінках сайту khmelnytskyi-trend.in.ua.

Не вірив, що відбудеться мовномастабна війна 

Володимир Черняк родом із Кам’янця-Подільського, але майже рік проживав у Києві. Зірка “Ліги сміху” у столиці розвивався, навчався, намагався знайти себе в гумористичному плані. Як інформує сайт “Є” Володимир разом із сім’єю виїхав з Києва 24 лютого за годину до вибухів. Чоловік зізнається, що його ніхто не попереджав про повномасштабне вторгнення росії, це просто була інтуїція. Крім того, гуморист не вірив, що взагалі можлива війна. Гадав, що на Україну здійснюють політичний тиск та залякують. 

Перші дні війни Володимир не міг повірити в те, що відбувається, але потім вирішив взяти себе в руки та займатися волонтерством. Зірка “Ліги сміху” пішов у добровольці, пройшов військовий вишкіл та допомагає військовим на передовій. 

Збирає гроші на автівки для військових 

Володимир Черняк вирішив збирати гроші на автомобілі, які відправляються хлопцям на передову. Він їх називає “добромобілі”. І за допомогою небайдужих українців нашим бійцям було відправлено вже 7 машин. За словами гумориста є люди, які надсилають по 9, 6 гривень, а є, які переказують 500 доларів. Проте Володимир всім вдячний, адже розуміє, що кожен надсилає ту суму, яка йому під силу. Зірковий волонтер розповів про  сім’ю Діми і Альони, у якої вели з командою весілля.  Так ось вони самостійно придбали добромобіль для військових. 

Відомий кам’янчанин зазначає, що в середньому одна автівка коштує 4 тисячі доларів (з урахуваннням обслуговування). Авто купують 2001-2002 років. 

Збір коштів на автомобілі завжди триває, тому що цього потребують наші бійці. Володимир про все звітує у своєму інстаграмі. Гуморист зазначає, що дуже вдячний нашим людям, які підтримують коштами. І завдяки єдності народу, підтримці світової спільноти та ЗСУ ми маємо хороші результати на полі бою. 

Гуморист не забуває про творчість

Володимир Черняк зняв популярне відео, яке активно шириться в інтернеті. Зірка зізнається, що коли росіяни почали розповідати про біологічну зброю в Україні, то вирішив зняти ролик. Допомагала знімати відео дружина Юлія. Юля також порадила обрати курку гарнішу, бо ж людям будуть показувати. Популярний ролик був знятий на городі.

Зірки шоу-бізнесу, популярні телеведучі, блогери перекваліфікувалися та стали волонтерами. Але українці дуже хочуть знову дивитися цікаві телепередачі, сміятися над жартами гумористів, переглядати життєві серіали. Сподіваємося, що скоро настане довгоочікуваний мир і ми повернемося до звичного життя. 

Comments

.