Серіал «Свати» знову показуватимуть на українському телебаченні

Сьогодні, 27 березня, було скасовано заборону на трансляцію популярного телесеріалу «Свати». Також російському актору та зірці стрічки Федору Добронравову дозволили в’їзд до України. Далі розповість «Хмельницький.Тренд».

«Свати» – це комедійний серіал студії «Квартал 95», який вийшов на екрани у 2008 році. Його часто транслювали по телебаченню. Це один із найулюбленіших сімейних серіалів. Уся родина збиралася перед екранами, щоб переглянути чергову серію «Сватів». У листопаді 2017 року його заборонили показувати по телебаченню, оскільки головний актор стрічки Федір Добронравов потрапив до «чорного списку» СБУ. У серіалі він виконує роль Івана Будька.

Продюсером серіалу «Свати» є відомий український шоумен, а також один із кандидатів у президенти України Володимир Зеленський. Минулого року він звертався до СБУ через заборону Добронравову в’їзду в Україну. Володимир Зеленський тоді наголошував, що «Свати» – це «український серіал», вигаданий «за українські гроші».

Сьогодні, 27 березня, стало відомо, що заборону на показ «Сватів» скасували. Окружний адміністративний суд Києва визнав протиправною заборону на в’їзд в Україну актора Федора Добронравова та анулював заборону на ретрансляцію деяких фільмів за його участю, зокрема серіалу «Свати». Про це повідомила прес-служба суду.

«Суд визнав протиправними дії Служби безпеки щодо підготовки довідки про наявність підстав для прийняття постанови про заборону в’їзду в Україну громадянину Російської Федерації Федору Добронравову та визнав протиправною та скасував відповідну постанову СБУ», – йдеться в ухвалі.

Також суд визнав протиправними дії СБУ щодо звернення до Міністерства культури про внесення Добронравова до переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці.

У суді проаналізували зміст довідки, яку підготували в СБУ, і з’ясували, що вона «була складена з порушенням нормативних вимог та за відсутності належних обґрунтувань».

Отже, незабаром улюблений серіал мільйонів глядачів повернеться на екрани.

Comments