«Тиха вечірка» у бібліотеці: до Хмельницького завітає Сергій Жадан

Цього тижня, в усіх українських бібліотеках, проведуть «Good Silent Party». «Тиха вечірка» відбудеться також у нашому місті. У чому особливість заходу, розповість далі «Хмельницький.Тренд».

Усі добре знають, що в бібліотеці повинна бути тиша, щоб не заважати нікому працювати. Однак з іншого боку, бібліотека – це своєрідний культурний центр, де промовчати досить важко. А як щодо проведення у бібліотеці сучасної та нестандартної вечірки? 

У суботу, 23 березня, в бібліотеках України влаштують нестандартний захід, який називається «Тиха вечірка». У Хмельницькому місцем проведення заходу стане центральна бібліотека. Головний гість вечірки – український письменник, музикант та громадський діяч Сергій Жадан. Саме він забезпечить змістовність онлайн-бесіди. Кожен бажаючий зможе задати Сергію запитання. Це буде унікальна можливість цікаво та корисно провести дозвілля.

Літературні твори Сергія Жадана отримали велику кількість національних та міжнародних нагород, були перекладені тринадцятьма мовами. Завдяки цьому Сергій Жадан став одним із найпопулярніших сучасних українських письменників. Він є також активним організатором літературного життя України та учасником мультимедійних мистецьких проектів.

Ініціатори «Тихої вечірка»: Луганська обласна універсальна наукова бібліотека. Співорганізатори: Оціум 51. Бібліотека на Русанівці.

Отже, «Тиха вечірка»  відбудеться у суботу, 23 березня, у центральній бібліотеці, що розташована на вулиці Подільській, 78. Початок о 18:00. Хмельничанам рекомендують взяти з собою заряджений смартфон з уже завантаженим додатком «Радіо Сковорода», а також навушники та зручне взуття.

Comments

.,.,.,.