«Вокальні бої» на «Голосі країни»: хмельницька бандуристка потрапила до команди Потапа

Вчора, 17 березня, на телеканалі «1+1», відбувся останній епізод «Вокальних боїв» пісенного шоу «Голос країни». Цього разу у проекті виступили хмельницька бандуристка Марина Круть та студентка з Кам’янця-Подільського Вікторія Олійник. Про виступи дівчат дізнавався «Хмельницький.Тренд».

Вчора, 17 березня, завершився другий етап проекту «Голос країни», який має назву «Вокальні бої». Відповідно до правил проекту, на етапі «Бої» кожен тренер мав поділити учасників своєї команди на пари, які змагаються у музичному двобої. Після виступу кожної пари зірковий тренер вирішує, хто проходить далі, а хто – вибуває з проекту. 

У команді Дмитра Монатіка було одразу двоє учасниць з нашої області, які змагалися на музичному ринзі. Першою виступила студентка з Кам’янця-Подільського Вікторія Олійник. Нагадаємо, що за два дні до виступу на сліпих прослуховуваннях вона зламала ногу, тому співала сидячи. Незважаючи на це, Вікторія підкорила своїм голосом зіркових тренерів проекту.

Дівчині знову довелося виступати сидячи, з гіпсом. Однак це не завадило їй чудово заспівати пісню «Bitanga» Alina Pash. Разом з нею виступила Вікторія Уварова. Монатік зробив вибір на користь Вікторії Олійник.

Далі «Вокальні бої» продовжили учасники команди Дмитра Монатіка: брати Влад та Роман Таранцови і хмельницька бандуристка Марина Круть. Вони виконали відому пісню «Три хвилини» гурту «Друга ріка». Цікаво, що у залі був присутній автор пісні Валерій Харчишин. Він позитивно прокоментував виступ братів Таранцових та Марини.

Цього разу Марина Круть постала у досить неочікуваному для усіх образі. Романтична дівчина зачитала на сцені вокального шоу реп, адже Дмитро Монатік зробив нове аранжування пісні «Три хвилини» та своєрідний рімейк. Завдяки цьому добре відомий хіт зазвучав по-новому. Вибір найкращого виконавця став справжнім випробуванням для зіркового тренера. І він був не на користь хмельничанки, повідомляє «Є».

«Це надзвичайно складний вибір. Марина дуже талановита, з нею хочеться йти далі. Але зараз на цій сцені я відчув, що це більше необхідно Владу і Роману», – сказав Дмитро Монатік.

Однак Марині Круть все ж таки вдалося залишитися в проекті «Голос країни». Потап скористався можливістю «крадіжки»і натиснув червону кнопку. Таким чином, дівчина потрапила в його команду.

Отже, обидві учасниці з Хмельницької області потрапили до наступного етапу «Голосу країни», який називається «Нокаути». Чи вдасться їм пройти до прямих ефірів шоу, дізнаємось незабаром.

Нагадаємо, що минулого тижня у «Вокальних боях» програв хмельницький хореограф Сергій Костецький.

Comments

.,.,.,.