Лідер гурту «Мотор’ролла» Сергій Присяжний проведе майстер-клас для хмельничан

 У березні лідер гурту «Мотор’ролла» Сергій Присяжний проведе майстер-клас для усіх, хто прагне стати музикантом. Далі про це детальніше розповість «Хмельницький.Тренд».

Перший публічний виступ гурту «Мотор’ролла» відбувся 11 травня 1994 року. Цей день вважається офіційним днем створення гурту, який тоді ще мав назву «Piractum Est» — ця фраза з опущеним донизу великим пальцем руки на гладіаторських бійках означала — «добити». Влітку 1994 року гурт назвали «Мотор’ролла», що є скороченням двох слів — «мотоцикли» та «рок’н’ролл». У 2000 році з колективу пішов один із засновників та вокаліст Олександр Буднецький, тому було вирішено, що тепер Сергій стане вокалістом. Згодом він вивчив матеріал, було перероблено аранжування. З того часу Сергій в «Мотор’роллі» є лідером і вокалістом. За роки існування гурт здобув велику популярність серед прихильників. 

Нагадаємо, що минулого року хмельничани спробували підкорити сцену шоу «Х-Фактор». Хлопці виступили у четвертому ефірі відомого вокального шоу з піснею «Восьмий колір». Вони отримали чотири «Так» від суддів та потрапили до тренувального табору. Далі хмельничанам випала вокальна дуель із іншим гуртом – «Фіолет». «Мотор’роллі» довелося співати російськомовну пісню Філіпа Кіркорова «Цвет настроения синий». Рок-гурт виконав пісню на свій лад українською мовою, аранжувавши музику. Виступ хмельничан сподобався членам журі і вони пройшли до наступного етапу шоу «Х-фактор». Далі на них чекав ще один відбірковий етап. Хмельничани виступали у категорії «Гурти». Саме у цій категорії трійку кращих обирала Настя Каменських. Колектив виконав пісню Володимира Івасюка «Я піду в далекі гори». Хлопці отримали від Насті «Так» і сіли на стілець. Однак невдовзі зіркова суддя змінила свою думку і посадила на їх місце інший гурт. Таким чином, гурт «Мотор’ролла» покинув проект «Х-фактор» на цьому етапі і не потрапив до прямих ефірів.

У березні Сергій Присяжний влаштує майстер-клас для усіх бажаючих займатись музикою. Під час заходу присутні дізнаються, як стати сольним виконавцем, що таке гітарний звук та радіохіт. Майстер-клас від Сергія Присяжного відбудеться у четвер, 21 березня, о 19:00, в приміщені Обласного науково-методичного центру культури і мистецтва за адресою : вул. Володимирська 103. Для участі потрібно зареєструватися. Це можна зробити у Viber за номером телефону: 097 640 18 03. Або заповнити анкету.

Автор фото – Ольга Сошенко.

Comments

.,.,.,.