Альбом хмельницької бандуристки потрапив до ТОП-10 кращих в Україні

Реліз хмельницької бандуристки Марини Круть визнали одним із кращих українських альбомів року. Далі про це «Хмельницький.Тренд».

Сьогодні, 20 лютого, «Радіо Аристократи» оголосили шорт-лист премії A(Prize). Із 243 українських альбомів минулого року до ТОП-10 кращих потрапив альбом «Live Concert With Chamber Orchestra» хмельницької бандуристки Марини Круть. На своїй сторінці у соцмережі Марина написала, що це – її найголовніша перемога. Цей альбом вона записала у травні минулого року під час концерту.

До списку номінантів премії цього року також потрапили такі виконавці: Джамала, ONUKA, LAUD, YUKO, Вагоновожатые, Andrey Chmut, Atomic Simao, Freel, LatexFauna.

Додамо, що «Радіо Аристократи» збирає усі українські релізи року і визначає Лонґ–лист премії (цього року сюди потрапило 47 альбомів із 243). Далі голосують слухачі. Саме вони допомагають скласти Шорт-лист премії. Слухачі мали змогу віддати свої голоси за улюбленого артиста на сайті премії. Тепер з відібраних десяти альбомів найкращий буде обирати спеціальне журі конкурсу. Переможця оголосять під час гала-концерту премії, який відбудеться 28 лютого, у Музичному просторі МК. Відомо, що на ньому зіграють LAUD, Ptakh_Jung, MC Fame, Andrey Chmut та секретний гість. 

Нагадаємо, що недавно Марина Круть виступила на сцені «Голосу країни». Їв вдалося підкорити своїм ніжним співом та грою на музичному інструментів трьох тренерів. На сцені проекту Марина Круть виконала пісню «Creep» гурту «Radiohead». Зрештою Марина обрала своїм наставником Монатіка. Таким чином, хмельницька бандуристка пройшла до наступного етапу вокального проекту, який має назву «Бої».

Comments

.,.,.,.